خط داغ

 • حضور 100 مشارکت کننده در نمایشگاه بین المللی کامپیوتر اصفهان

  بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری ( اتوکام2017 ) از تاریخ 30 آبان ماه تا 4 آذر ماه در محل برگزاری نمایشگاه های اصفهان در کنار پل شهرستان و در فضایی به مساحت 9500 مترمربع برگزار می شود.

 • شلاق بن_بروجن بر زاینده رود

  یک متخصص مدیریت منابع آب گفت: طرح بن-بروجن در حال حاضر به درخواست تعدادی از نمایندگان اصفهان متوقف شده، اما شرایط حوضه زاینده رود  فوق بحرانی است و رودخانه و تالاب گاوخونی خشک است و کیفیت و حجم آب های زیرزمینی کاهش پیدا کرده، اگر این شلاق جدید را هم به زاینده رود بزنند وضعیت از این هم بدتر خواهد شد.

 • توصیه‌های ۳ روزه هواشناسی کشاورزی

  برداشت محصول انار، تهیه سوخت مناسب جهت گرم کردن آغل‌ها، خودداری از رهاسازی بچه ماهی‌های قزل آلا در صورت کاهش دمای آب از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (۲۲ تا ۲۴ آبان‌ماه) است.

 • تولید سیب‌زمینی با استفاده از آبیاری میکرو در اصفهان

  مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه در سال زراعی جاری، محصولات کشت پاییزه در حال برداشت است، گفت: نزدیک 80 درصد از سیب زمینی استان کشت پاییزه و 20 درصد کشت بهاره است.

 • افزایش 23 درصدی کشت چغندر قند بهاره در اصفهان

  مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: در سال جاري بيش از سه هزار هکتار از اراضي كشاورزي استان اصفهان به كشت چغندر قند بهاره اختصاص يافته است كه این رقم در مقایسه با سال گذشته 700 هكتار معادل 23 درصد افزايش را نشان می‌دهد.

 • استان اصفهان مقصد جدید سرمایه گذاری می شود

  عضو هیئت رییسه اتاق بازرگانی اصفهان گفت: استان اصفهان با ارایه بسته های سرمایه گذاری در بخش های صنعتی، کشاورزی، گردشگری  و خدماتی مقصد جدید سرمایه گذاران خارجی می شود .

 • نایب رییس نظام صنفی کشاورزی اصفهان:

  طی 10 روز آینده تکلیف کشاورزان مشخص شود

  نایب رییس نظام صنفی کشاورزی شهرستان اصفهان با بیان اینکه در سال 96 - 97  آب برای یزد تخصیص داده می شود، گفت: برای یزد آب شرب در نظر گرفته شده و میزان آب صنایع مشخص است، اما نوبت به کشاورزان منطقه شرق که می رسد ناگهان نرمال آب به هم می خورد.

 • میرمحمدصادقی:

  تونل سوم کوهرنگ پس از 20 سال تکمیل شد

  مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: تونل سوم کوهرنگ تکمیل شده و فقط پوشش بتونی آن مانده است و بالاخره پس از 20 سال این پروژه به اتمام رسید.