• دوشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 913-10390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آغاز عملیات اجرایی احداث مرکزخدمات درمانی در منطقه محروم زینبیه

مدیرعامل شرکت عمران ومسکن سازان استان اصفهان گفت: با اعتبار بیش از پنج میلیارد ریال عملیات اجرایی احداث مرکز خدمات درمانی دارک و محوطه سازی مرکز بهداشتی درمانی زینبیه(س) توسط شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در استان اصفهان آغاز شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا- منطقه اصفهان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بافت فرسوده استان اصفهان غلامرضا عمرانی اظهارکرد: این شرکت در راستای محرومیت زدایی از منطقه محروم 14اصفهان و از محل اعتبارات ملی توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی اقدام به احداث مجموعه درمانی و محوطه سازی در این منطقه نموده است.

وی افزود: طرح توانمند سازی سکونتگاه‌های غیر رسمی از مصوبات دوره دوم سفر ریاست جمهوری در استان اصفهان تهیه شده و قرار است این پروژه‌ها طی مدت شش ماه به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: احداث ورزشگاه سرپوشیده زینبیه با اعتبار 2میلیارد ریال در این منطقه محروم آغاز شده که با پیشرفت 40درصدی درسال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان استان اصفهان در ادامه با اشاره به اختصاص 2میلیارد ریال به طرح توانمندسازی سکونتگاه‌های غیر رسمی درشهرستان‌های خمینی شهرو شهرضا در سال گذشته گفت: در سه ماهه اول امسال شاهد رشد چشمگیر اعتبارات توسعه زیر ساختها و بهبود دسترسی‌ها بوده‌ایم که این مهم با اختصاص 20میلیارد ریال در پروژه‌هایی همچون کلوان در شهرستان نایین، محور تاریخی آران وبیدگل، محور حمام قاضی اصفهان، بازار نطنز، محور علوی کاشان و چهارشنبه بازار خمینی شهر اجرا و تملک شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: