• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 919-2091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دو سرویس جدید برای پرداخت قبوض تلفن ثابت در استان اصفهان راه اندازی شد

دو سرویس جدید توسط شرکت مخابرات استان اصفهان برای پرداخت قبوض تلفن ثابت راه اندازی شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا- منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات اصفهان، این سرویسها شامل یک نرم افزار موبایل و یک سامانه پیامکی است.

رییس اداره فناوری شرکت مخابرات استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: نرم افزار موبایل یک برنامه کم حجم است که مردم می‌توانند آن را از طریق پایگاه اینترنتی شرکت مخابرات به نشانی tce.ir در بخش " نسخه موبابل خدمات الکترونیک " دریافت کنند.

مجید رجاء با اشاره به اینکه نسخه موبایل خدمات الکترونیک برای نخستین بار در کشور توسط شرکت مخابرات استان اصفهان ارایه شده است، افزود: با استفاده از این سامانه می‌توان اطلاعات قبض تلفن ثابت را دریافت و قبض را پرداخت كرد.

وی با بیان اینکه چهار سرویس در سامانه موبایل خدمات الکترونیک ارایه شده است، گفت: مشترکین می‌توانند با ارسال شماره تلفن ثابت خود از طریق این سامانه، اطلاعاتی مانند آخرین مبلغ بدهی، شناسه قبض و شناسه پرداخت را دریافت و یا با ارسال شماره تلفن، شماره 16 رقمی کارت بانکی و رمز دوم اینترنتی آن قبض را پرداخت کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین اطلاعات مربوط به مبلغ قبض میان دوره‌ای و به روز قبوض تلفن ثابت نیز توسط این سامانه قابل دریافت و هزینه آن قابل پرداخت است.

رییس اداره فناوری شرکت مخابرات استان اصفهان درباره سامانه پیامکی گفت: این سامانه به شماره 3000001818 نیز چهار سرویس مربوط به قبوض تلفن ثابت را ارایه می‌کند.

رجاء افزود: مشترکین می‌توانند با ارسال کدهای مشخص شده‌ای، اطلاعات مربوط به آخرین بدهی یا میان دوره‌ای قبوض تلفن ثابت را دریافت و نسبت به پرداخت آنها اقدام کنند.

وی اظهارکرد: اگر مشترکی از کدهای این سامانه بی اطلاع است می‌تواند با ارسال یک پیامک خالی به شماره 3000001818 به اطلاعات چهار کد ارایه شده دست یابد.

وی ادامه داد: مشترک برای استفاده از این سامانه باید ابتدا شماره تلفن ثابت و پس از یک فاصله خالی، شماره کد مورد نظر خود را در پیامک نوشته و به شماره 3000001818 ارسال کند.

رجاء تاکید کرد: سرویسهای جدید دیگری برای توسعه خدمات الکترونیک و افزایش رفاه مردم توسط شرکت مخابرات استان اصفهان در حال طراحی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: