• سه شنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 928-10695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شهردار افوس انتخاب شد

روح الله بابایی به عنوان شهردار جدید افوس انتخاب شد.

رییس شورای اسلامی افوس با تایید این خبر گفت: عملکرد بابایی در سمت سرپرستی شهرداری افوس رضایت بخش بود و بدین ترتیب شورای اسلامی، او را به عنوان شهردار انتخاب کرد.

علی کیخایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در بوئین میاندشت، با اشاره به دیگر توانایی‌های بابایی اظهار کرد: مدرک تحصیلی او مهندسی عمران است و 10 سال سابقه حضور در شهرداری افوس به عنوان مسوول دفتر فنی را دارد.

وی تصریح کرد: بابایی پس از تائید از سوی مراجع ذی‌ربط و طی مراحل اداری، رسما به عنوان شهردار معرفی و به کار خود ادامه خواهد داد.

رییس شورای اسلامی افوس در بخش دیگری از این گفت‌وگو به تبیین اهداف و اولویت کاری شورای اسلامی افوس پرداخت و گفت: پیگیری امورات مردم، توسعه فرهنگی و تلاش برای بهبود فضای شهری جزء اهداف و اولویت کاری شورای اسلامی افوس است.

وی با اشاره به پتانسیل بالای افوس در زمینه جذب گردشگر ادامه داد: تلاش خواهیم کرد با مشارکت مردم شهر، زیر ساخت‌های لازم برای توسعه گردشگری را مهیا کنیم.

کیخایی توجه ویژه به مباحث آموزشی و ایجاد فضاهای آموزشی جدید برای پیشرفت دانش آموزان و هم چنین تعامل مستمر و سازنده با مسوولان استانی و شهرستانی را از اولویت‌های کاری شورای اسلامی افوس برشمرد.

به گزارش ایسنا، روح الهخ بابایی با چهار رأی موافق و یک رأی مخالف به عنوان شهردار افوس انتخاب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: