• دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 932-16095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری اولين آزمون هماهنگ كشوري فني و حرفه‌ای در سال 93

اولين مرحله آزمون هماهنگ كشوري سال 1393 (مراكزدولتي وآموزشگاه‌ها) در اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان اصفهان براي 11 هزار و 46 نفر در رشته‌هاي مختلف خدماتي، فني، رايانه، هنري، گردشگري، كشاورزي و.... در سطح استان برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه‌اي استان اصفهان، ریيس اداره سنجش و ارزشيابي مهارت اداره كل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان گفت: اين آزمون در 376 حرفه مهارتي برگزار و تعداد 4205 نفر در حوزه شهر اصفهان و بقيه در ساير شهرها شهرستان‌هاي استان در این آموزن شرکت کردند.

مسعود دانشمند با بیان اینکه اين آزمون به صورت همسان كشوري و در برخي رشته‌ها بصورت همسان استاني برگزار شد، اظهار کرد: آزمون دهندگان مي‌توانند سوم خرداد ماه  سال جاري از طريق سايت www.examtvto.net  نتايج مرحله كتبي خود را دريافت نموده و قبول شدگان مرحله كتبي در شهر اصفهان و فلاورجان براي اطلاع از زمان و مكان برگزاري آزمون‌هاي عملي از دوازدهم خرداد ماه بايد به سايت www.examtvto.net مراجعه و در ساير شهرستان‌ها بر اساس برنامه اعلام شده به مراكز معين فني و حرفه‌اي شهرستان مراجعه نمايند .

وي همچنين تاكيد كرد: قبول شدگان نهايي الزامي است براي صدور گواهينامه خود به سامانه  http://pay.portaltvto.com مراجعه و نسبت به واريز مبلغ 3000 تومان بابت هزينه صدور اقدام نمايند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: