• چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه، ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 935-18295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آموزش سالانه 60 هزار نفر در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با بیان اینکه در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی، نقش فنی و حرفه‌ای در حوزه آموزش مهارت‌ها، بیش از پیش نمود پیدا کرده است، گفت: 54 مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در سطح استان در قالب 700 عنوان حرفه آموزشی، مهارتی و خدماتی فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در فریدون شهر، ابوطالب جلالی افزود: یکی از سیاسیت‌های فنی و حرفه‌ای شناخت ظرفیت‌ها و قابلیت‌های هر شهرستان و منطقه و برنامه‌ریزی در جهت ایجاد شغل وابسته به مزیت‌های موجود است.

وی با بیان اینکه کسانی که از دالان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای عبور کنند قطعا" دسترسی به شغل نیز برای آنها میسر خواهد شد، اظهار کرد: سالانه 60 هزار نفر در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان آموزش می‌بینند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان ادامه داد: حضور در حماسه بزرگ اقتصاد مقاومتی یک تکلیف شرعی است و این مرکز در نظر دارد با شناسایی خوشه‌های شغلی و شکل‌گیری شرکت‌های پشتیبان، حوزه شغلی را به قابلیت‌های موجود مرتبط کند.

جلالی، توانمندسازی نیروی انسانی که در مراکز فنی و حرفه‌ای صورت می‌گیرد را یکی از اهداف مهم بسیج سازندگی خواند و اضافه کرد: با منابع مالی که طریق تسهیلات کم بهره صندوق مهر امام رضا (ع) فراهم می‌آید می‌توان در تجمیع گروه‌های کاری و تعریف مشاغل متناسب با هر شهرستان اقدامات جدی صورت داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: