• دوشنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 939-2395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ساخت دستگاه تست سيستم‌هاي برقي در لنجان

دستگاه تست سيستم‌هاي برقي با استفاده از لامپ‌هاي LED توسط مربي رشته اتومكانيك مركز آموزش فني و حرفه‌اي لنجان اصفهان در شش مدل ساخته شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان اصفهان، ابراهيم جلالي، سازنده اين دستگاه گفت: تشخيص سريع سيم‌هاي مثبت و منفي و مدارهاي قطع شده در سيستم‌هاي برقي و الكترونيكي و مكانيكي، قابل استفاده برای عموم تعميركاران وسايل برقي و الكترونيكي و تعميركاران خودرو، ارزان بودن قيمت دستگاه و وزن كم جهت حمل و نقل از مزایایی این دستگاه است.

هم‌چنین مدير كل آموزش فني و حرفه‌اي استان اصفهان در خبری دیگر گفت: تنوع بخشي به آموزش‌ها و انعطاف پذيري جزء مؤلفه‌ها و خصوصيات اصلي آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي است.

ابوطالب جلالي در جلسه كارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري شهرستان فريدن اظهار کرد: تنوع بخشي به آموزش‌ها و انعطاف پذيري جزء مؤلفه‌ها و خصوصيات اصلي آموزش‌هاي فني و حرفه اي است.

تاجميري فرماندار فريدن مهارت آموزي را موتور محركه اشتغال هوشمند و پايدار اعلام كرد و افزود: طرح نيازسنجي آموزش روستايي در همين راستا است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: