• شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 948-5693-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فیزیک دوستان نوجوان در دانشگاه صنعتی اصفهان گردهم می‌آیند

همایش روز فیزیک به عنوان بزرگ‌ترین گردهمایی علمی دانش‌آموزی استان اصفهان، پنجم آذرماه به میزبانی دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، این همایش با هدف آشنایی بیشتر دانش‌آموزان سال‌های آخر دوره دبیرستان به علوم و عمیق ترکردن نگاه آن‌ها به دنیای اطراف خود، بهره مندی از فضای مناسب علمی-آموزشی دانشگاه و نیز معرفی هر چه بهتر دانشگاه صنعتی اصفهان و امکانات آموزشی این دانشگاه به دانش‌آموزان مستعد برگزار می‌شود.

ارایه سخنرانی‌های علمی کوتاه و جذاب در زمینه اپتیک، فناوری نانو، مغناطیس و شتاب‌دهنده‌ها و ارایه اخبار مهم علمی یک سال گذشته، بازدید از آزمایشگاه‌های پژوهشی و آموزشی، انجام آزمایش‌های عملی در زمینه‌های مختلف فیزیک مانند پرتاب موشک آبی، اپتیک، الکتریسیته، مغناطیس، صوت، حرارت و نشست با اساتید دانشگاه از جمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در این همایش است.

همایش روز فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان بزرگ‌ترین گردهمایی علمی دانش‌آموزی استان که از سال 1390 تاکنون همه‌ساله و با همکاری انجمن فیزیک ایران در این دانشگاه برگزار می‌شود، امسال نیز در روز پنجشنبه مورخ 5 آذرماه سال جاری با حضور دانش‌آموزان و دبیران آن‌ها از مدارس مختلف استان در دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ دانش‌آموزان علاقمند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت انجمن فیزیک ایران به آدرس www.psi.ir/?phyday94 و یا به سایت دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان به آدرس physics.iut.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: