• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-7591-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

6500 زائر خانه خدا از اصفهان عازم سرزمين وحي مي شوند

برای ایام حج تمتع 97 فرودگاه بین المللی شهيد بهشتي اصفهان میزبان 6594 مسافر از استان های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و يزد خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، جلسه هماهنگي حج تمتع 97 فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان با حضور مديريت حج و زيارت اصفهان، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در استان و نمايندگان ساير نهادها و ارگان هاي درگير در عمليات حج برگزار شد.   

در حاشيه اين جلسه حسن امجدي مديركل فرودگاه هاي استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ايسنا اظهار کرد: پروازهای رفت حج فرودگاه اصفهان از 8 مرداد ماه آغاز و 19 مرداد پايان مي پذيرد و طی این عملیات 6594 مسافر در قالب 45 كاروان به سرزمین وحی اعزام می شوند.

وی ادامه داد: حجاج اعزامي از فرودگاه بین المللی اصفهان از استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری و يك كاروان از استان يزد است.

مدیر کل فرودگاه های استان اصفهان گفت: تعداد 6003 زائر از استان اصفهان در قالب 41 كاروان و 451 زائر از استان چهارمحال و بختیاری در قالب 3 کاروان 140 زائر از استان يزد در قالب يك كاروان عازم سفر حج هستند و زمان بازگشت حجاج از کشور عربستان از 8 شهريور ماه امسال خواهد بود.

امجدی یادآور شد: فرودگاه اصفهان پس از فرودگاه های امام خمینی(ره) و مشهد و در رتبه سومین فرودگاه در تعداد  پروازهای حج تمتع قرار دارد و نسبت به سال قبل رشد بيش از 3 درصدي در اعزام زائرين به سرزمين وحي داشته است.

وی افزود: فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان درحال برنامه ريزي و اتخاذ تدابیر ويژه براي آمادگي هر چه بيشتر جهت اعزام حجاج است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: