• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-11895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس دادگستری گلپایگان:

کمک خیران، زندانیان را نظم پذیر می کند

رئیس دادگستری شهرستان گلپایگان گفت: وقتی یک زندانی جواب بدی خود را با خوبی دریافت کرده است منقلب خواهد شد، همچنین کمک یک خیر می تواند یک فرد زندانی را به سمت روحیه ای لطیف و نظم پذیری سوق دهد. 

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در گلپایگان، نجفعلی علیان در جلسه انجمن حمایت از خانواده زندانیان اظهار کرد: مسئولان و معتمدین شهرستان اعضای این انجمن را تشکیل می دهند. این انجمن حقوقی غیر انتفاعی است و امیدواریم بتوانیم آن را به ثبت برسانیم.

وی ادامه داد: انجمن حمایت از خانواده زندانیان در شهرستان گلپایگان نهادی نو پا است که اشتغال زندانیان از اقدامات انجام شده توسط این انجمن بوده است.

رئیس دادگستری شهرستان گلپایگان خیرین را سبب دلگرمی دانست و گفت: کمک به خانواده زندانیان بی بضاعت جهت رفع مشکلات مادی و معنوی آنها، کمک به اداره زندان از جمله اشتغال زندانیان و افزایش درآمد انجمن، از وظایف این انجمن است.

علیان افزود: وقتی یک زندانی جواب بدی خود را با خوبی دریافت کرده است منقلب خواهد شد، همچنین کمک یک خیر می تواند یک فرد زندانی را به سمت روحیه ای لطیف و نظم پذیری سوق دهد. اگر احساس مسئولیت همکاران قضایی، خیرین و اعضای انجمن نبود اکنون این انجمن را به این شکل نداشتیم. انجمن حمایت از خانواده زندانیان گلپایگان امروز می تواند خودی نشان دهد، ساختمان هایی درست کرده است که شاید در استان بی نظیر باشد.

وی یادآورشد: 710 میلیون تومان وارد صندوق انجمن حمایت از خانواده زندانیان شده است که 602 میلیون تومان هزینه شده است.

کدخبرنگار:13083

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: