• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-11995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پرداخت بیش از 56 میلیارد ریال تعهدات به مستمری بگیران اردستان

مسئول امور بیمه شدگان تامین اجتماعی اردستان از پرداخت بیش از 56 میلیارد ریال به مستمری بگیران و بیمه شدگان تامین اجتماعی در قالب تعهدات بلند مدت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، بتول مطلب زاده امروز (پنجشنبه) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 1543 مستمری بگیر زیر نظر شعبه تامین اجتماعی اردستان خدمات دریافت می کنند، اظهار کرد: تعهد سه ماهه بلندمدت مستری بگیران بیش 56 میلیارد ریال است که به مستمری بگیران و بیمه شدگان تامین اجتماعی در قالب تعهدات بلند مدت پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه شعبه تامین اجتماعی اردستان در سال گذشته بیش از 192 میلیارد ریال تعهدات کوتاه مدت به بیمه شدگان پرداخت کرده است، تصریح کرد: تعهدات کوتاه مدت شامل غرامت دستمزد ایام بیماری، غرامت مقطوع نقص عضو، استراحت ایام بارداری، فوق العاده سفر بیمار و پروتز و اروتز و... است.

وی با اشاره به وجود تعداد 1007 نفر مستمری بگیر بازنشسته، تعداد 87 ‌از کار افتاده کلی و 449 بازماندگان در تامین اجتماعی اردستان، گفت: ‌در شهرستان اردستان تعداد مستمری بگیران اصلی و تبعی بیش از 27 هزار نفر است که هر ماهه با کمترین تاخیر ممکن حقوق خود را دریافت می کنند.

مسئول امور بیمه شدگان تامین اجتماعی اردستان خاطرنشان کرد: مبلغ بیمه بیکاری در سه ماهه اول سال 97 بیش از پنج میلیارد ریال بوده است. در راستای گسترش و رشد و پایداری بیمه مشاغل خانگی اختیاری شعبه اردستان از ابتدای سال 208 مورد افزایش داشته است. همچنین شعبه تامین اجتماعی اردستان تعداد 953 نفر بیمه شده قالی بافی را زیر پوشش دارد.

مطلب زاده افزود: از ابتدای سال 96 پرونده الکترونیک در شعبه اردستان با هدف پاسخ دهی به تمامی سوالات بیمه شدگان در تمامی شعبه های سازمان تامین اجتماعی راه اندازی شده است و در فرآیند این پرونده، تمامی اطلاعات فرد بیمه شده به صورت الکترونیک ثبت می شود.

کد خبرنگار: 13095

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: