• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-12195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس اتاق بازرگانی کاشان:

تعامل، وحدت و همکاری شرط عبور از بحران ها است

رییس اتاق بازرگانی کاشان گفت: تعامل، وحدت و همکاری شرط عبور از بحران ها است و اکنون که شرایط جهانی اقتصادی به ویژه برای ایران با مشکلات در عرصه بین المللی همراه شده،‌ همدلی و اتحاد ما را از شرایط بحرانی کسب و کار عبور می دهد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان در کاشان، محمود تولایی اظهار کرد: شیوه پرداخت مالیات ما هنوز براساس باورهای گذشته است و به شرایط جدید که اقتصاد کشور بر پایه تامین منابع از طریق مالیات طراحی شده، توجه نداریم.

وی افزود: مالیات دهی نیز علاوه بر مالیات ستانی با مشکل روبرو است و امیدواریم که در فرآیند جدیدی از مالیات دهی و مالیات ستانی قرار بگیریم که تغییر رویکرد نیاز به تعامل سه جانبه، یک‌سونگری، تلاش همگانی و اتحاد و صمیمیت و اعتمادسازی دارد.

وی تاکید کرد: اگر فعالان اقتصادی بتوانند سهم خود را حداقل در یک شرایط معقول پرداخت کنند ممکن است سازمان مالیاتی به گرفتاری فشارهای موردی به بنگاه‌های خاص نیفتد که هم برای سازمان چالش است و هم ممکن است که آن بنگاه از انتفاع بیفتد.

رییس اتاق بازرگانی کاشان تصریح کرد: حوزه وسیع و ترافیک بالای کاری در منطقه کاشان و آران و بیدگل، عنایت و توجه بیشتر مدیر کل مالیاتی استان را می طلبد تا برگزاری نشست ها و جلسات هم اندیشی برای حل مشکلات کارفرمایان و کارگران افزایش پیدا کند.

تولایی افزود: ممکن برخی پرونده ها به طور طبیعی حتی در یک پروسه ۶ ماهه هیچ وقت روی آن تصمیم بر رسیدگی و طرح بحث نشود.

به گفته وی، برخی مواقع آن قدر اختلافات و مشکلات زیاد است که حتی ماموران مالیاتی جرائت ندارند که ورود پیدا کنند و امید است که حاصل این نشست، جمع بندی نهایی مطلوب برای رسیدگی به وضعیت بحرانی کسب و کار در این منطقه باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: