• جمعه ۱۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-9595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

غروب تفکر لیبرال دموکراسی در غرب

امام جمعه آران و بیدگل گفت: امروز کسانی که نسخه شفابخش برای جهان تجویز می کنند خود گرفتارترین قدرت جهان هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در آران و بیدگل، آیت الله سید محمد موسوی در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته نماز جمعه اظهار کرد: امروز شاهد هستیم که تفکر لیبرال دموکراسی که ادعای سیطره بر دنیا را داشت در حال زوال و غروب است و دیگر توان مدیریت خود را نیز ندارد.

وی افزود: امروز آمریکا که خود را ابر قدرت می داند بزرگترین قربانی مرگ ومیر دانش آموزان و دانشجویان است و طبق آمار دومین طبقه افسرده و ناامید در این کشور را فرهنگیان و افراد تاثیرگذار حاکم بر جامعه تشکیل می دهد.

آیت الله موسوی به قدرت پوشالی آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا بزرگترین بدهکار در بین کشورهای دنیاست و اگر دیگر کشورها از دلار در مبادلات خود استفاده نکنند با شکست بزرگی مواجه خواهد شد که کسی باور نکند، طبق آمار موجود این کشور با ۲۰ هزار میلیارد دلار بدهی بزرگترین بدهکار به صندوق بین المللی پول است.

وی به کینه توزی آمریکا نسبت به مردم و نظام ایران اشاره و تصریح کرد: آمریکائی ها ۱۳ آبان را با یک تبلیغات گسترده برای تمدید و تشدید تحریم ها انتخاب کردند، ولی به لطف خدا تو سری خوردند و خیلی از کشورهای بزرگ این را نپذیرفتند و آمریکا با خفت و خواری مجبور شد که ۸ کشور را از قانون تحریم ها مستثنی کند و این شکست بزرگ برای یک کشور است که خود را ارباب و بزرگ جامعه جهانی قلمداد می کند.

امام جمعه آران و بیدگل افزود: مردم بدانید آمریکا بزرگترین دشمن ما بوده و هست، این کشور از ابتدای انقلاب و حتی قبل از آن صدها نقشه برای استعمار کشور ما کشیده، ولی به لطف خدا و همراهی مردم با نظام تاکنون موفق نشده و تا زمانی که مردم هوشیار باشند نخواهد توانست. بدانید این نقشه تجدید و تشدید تحریم ها در ۱۳ آبان آخرین تیر ترکش این قدرت پوشالی است که با سر شکستی به سنگ خورد و نتوانست اجرایی کند.

آیت الله موسوی به مناسبت های مذهبی هفته نیز اشاره کرد و گفت: در چند روز گذشته مردم آران و بیدگل با برپایی مراسم های دینی و هیئات مذهبی به عزاداری پرداختند و بار دیگر ارادت خود را با اهل بیت (ع) نشان دادند. بدانید که ما هر چه داریم از اهل بیت پیامبر (ص) است و سعی کنیم تا آخر با قرآن و اهل بیت(ع) باشیم که رستگاری دنیا و آخرت در همین است.

کد خبرنگار: 13094انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: