• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-7895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

خسارت 50 میلیونی تومانی حمله گرگ به گله یک دام دار آران و بیدگلی

دامدار خسارت دیده حسین آبادی گفت: گرگ ۲۰ حیوان را که باردار بودند از بین برد و بیش از ۵۰ میلیون تومان خسارت وارد کرد.

عزیز فلاح نیا در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در آران و بیدگل، در خصوص شرایط خودش پس از خسارت حمله گرگ به گله گوسفندانش گفت: با عزت زندگی کردم و با وجود یک همسر ناتوان و مریض دست پیش کسی دراز نکرده ام، ولی با شرایط موجود، زندگی ام دچار مشکل شده است.

وی گفت: تا امروز از هیچ کس کمک نخواسته ام و روی پای خودم ایستادم و روزی روزگاری، ساربان بودم و سفره دار، ولی چرخ روزگار مرا محتاج کمک دیگران کرد و ناچارم دست به سوی دولت دراز کنم، هر چند خجالت می کشم، ولی چاره ای ندارم.

فلاح نیا در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر همکاری مسئولان با وی گفت: خسارت زیادی دیده ام و خواستار کمک بلاعوض هستم، ولی مرا به کمیته امداد معرفی کرده اند تا وام ۲۵ میلیونی بگیرم و زندگیم را جمع و جور کنم و قول همکاری داده اند.

وی افزود: ۵۰ گوسفند داشتم که ۲۰ رأس آن را گرگ ها از بین بردند و مابقی را زخمی کرده اند و هر لحظه امکان دارد آنها هم تلف شوند تا حالا چیزی حدود ۵۰ میلیون تومان خسارت دیده ام، در حالی که زندگیم از طریق گوسفندان تامین می شود با چالش بزرگ مالی در زندگی روبرو شده ام و از مسئولان می خواهم دستم را بگیرند تا خودم را جمع و جور کنم.

به گزارش ایسنا، حدود یک هفته پیش در روستای حسین آباد کویر ابوزیدآباد ۵ قلاده گرگ به گله گوسفند آقای فلاح نیا حمله می کنند و از ۵۰ رأس گوسفند ۲۰راس ا را از بین می برند و مابقی را مجروح می کنند. طبق بر آورد این گله دار بیش از ۵۰ میلیون خسارت مالی به این دامدار وارد می شود و درخواست مساعدت از مسئولان را دارد.

کد خبرنگار:  13094


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: