• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-8395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عدم استقبال از دانشگاه آزاد اردستان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی اردستان با 22 رشته کارشناسی ارشد و کاردانی ناپیوسته، مورد استقبال قرار نگرفته است.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، جلیل عمادی صبح امروز (پنجشنبه) در نشست خبری اظهار کرد: از موفقیت های دانشگاه آزاد اسلامی اردستان تشکیل مدرسه سما بوده که در مقطع پیش دبستان تا متوسطه اول دانش آموز جذب کرده است.

وی افزود: جذب دانش آموز در مدرسه سما نسبت به سال قبل 35 درصد رشد داشته و در حال حاضر 330 دانش آموز در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان گفت: این دانشگاه در دو سال گذشته هیچ رشته ای اضافه نکرده و در حال حاضر با 24 رشته فعال است.

عمادی با بیان اینکه در حال حاضر این دانشگاه دارای 500 نفر دانشجو است، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی اردستان با 22 رشته کارشناسی ارشد و کاردانی ناپیوسته مورد استقبال واقع نشده است. 60 درصد دانشجویان این دانشگاه پسر و 40 درصد آن را دختران تشکیل می دهد.

وی همچنین از برگزاری دو کرسی آزاد اندیشی و یک تریبون آزاد در این دانشگاه خبر داد و افزود: دانشجویان با بیان مشکلات سیاسی و اقتصادی خود به صورت آزاد توسط مسئولان پاسخ خود را دریافت می کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان تاکید کرد: به منظور پیشبرد فعالیت های فرهنگی 105 نفر دانشجو تا کنون به حج عمره مشرف و 33 مورد ازدواج هم صورت گرفته است. همچنین برگزاری یادواره ملی شهید مدرس با 30 مقاله و سخنرانان کلیدی بازتاب خوبی را در دیگر دانشگاه ها داشته است.

کد خبرنگار: 13095

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: