• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-4793-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ستاری:

جهت گیری مناسبی در حوزه کارافرینی کشور در حال انجام است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: در حال حاضر در حوزه کارافرینی کشور اقدامات بسیار خوبی در حال انجام است. 

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، سورنا ستاری پیش از ظهر امروز (شنبه) در بازدید از مراکز علمی دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی اصفهان، اظهار کرد: در معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری هر هفته یک یا دو سفر استانی انجام می شود که هدف این سفرهای استانی شبکه سازی در حوزه کارافرینی کشور است. 

وی با بیان اینکه در حال حاضر اتفاقات خوبی در حوزه علم و فناوری کشور در استان ها در حال انجام است، تصریح کرد: جهت گیری مناسبی در حوزه کارافزینی در حال انجام است.

به گزارش ایسنا، سورنا ستاری- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری برای بازدید از روند انجام پروژه ها و طرح‌های نوآورانه و فناورانه مراکز علمی و شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی به استان اصفهان سفر کرد. در ابتدای این سفر از طرح جامع شهرک سلامت اصفهان، طرح x-ray و شتابدهنده خطی شرکت بهیار صنعت مستقر در شهرک سلامت بازدید کرد. بازدید از مرکز بازی های رایانه ای و مرکز رشد واحدهای فناور مستقر در دانشگاه اصفهان و بازدید از مرکز نوآوری دانشگاه علوم پزشکی و بازدید از مراکز فناور آن نیز از  برنامه این سفر یکروزه بود. همچنین نخستین پارک علم و فناوری سلامت استان اصفهان نیز با حضور معاون فناوری رییس جمهوری افتتاح می شود.

 کد خبرنگار :13037

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: