خط داغ

 • به دستور ظریف انجام می‌شود؛

  پیگیری درخواست خانواده سهیلا جورکش از سوی وزارت امورخارجه

  در پی درخواست خانواده سهیلا جورکش (قربانی اسیدپاشی اصفهان)، از وزیر امور خارجه کشورمان برای ایجاد تسهیلات لازم جهت سفر او به خارج از کشور برای ادامه درمان، وزارت امور خارجه با نگاه انساندوستانه به موضوع و بر اساس دستور محمد جواد ظریف ، در حال پیگیری درخواست خانواده بیمار مزبور است چند روز پیش مادر سهیلا جورکش در تماس با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت دخترش اعلام کرد که وی بر اساس تشخیص پزشکان برای ادامه معالجاتش و با توجه به اینکه شبکیه چشم او از دست رفته و لکه سیاه چشم وی هر روز بیشتر می‌شود و لذا باید سریعا به خارج اعزام شود و اگر دیرتر جراحی شود شبکیه کاملاً از دست می‌رود و نظر به اینکه روند این اعزام دو، سه ماه به صورت عادی طول خواهد کشید از وزیر امور خارجه درخواست کمک کرد تا اعزام سهیلا سریع‌تر انجام شود.

 • یک کارشناس تجهیزات گلخانه‌ای:

  تیران و دهاقان پتانسیل تبدیل شدن به قطب گلخانه‌ای کشور را دارند

  یک کارشناس تجهیزات گلخانه‌ای گفت: کشت گلخانه‌ای به دلیل محدودیت منابع آب، جایگزین مناسبی برای کشت‌های زراعی و باغی است.

 • /پایان نامه/

  نقش تغذیه در کنترل بیماری آلزایمر

  نتایج یک تحقیق حاکی از آن است که تغذیه یکی از عوامل مهم در کنترل بیماری‌ها است که می‌تواند در پیشگیری و یا به تاخیر انداختن بیماری آلزایمر نقش مهمی را ایفا کند.

 • کشاورز: تیم ما در مقابل تیم های پایین جدول غافلگیر می شود

  بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند گفت: همیشه تیم های پایین جدول انگیزه بالایی برابر تیم های بالای جدول دارند و قبول دارم که تیم ما نیز در مقابل چنین تیم هایی غافل گیر می شود.

 • شش سالگی سن طلایی کاشت حلزون

  کارشناس ناشنوایان بهزیستی استان اصفهان گفت: سن طلایی کاشت حلزون کمتر از شش سال است البته مواردی نیز بوده که در سن بیشتر از شش سال کاشت حلزون انجام شده و فرد شنوایی خود را به دست آورده است.

 • /گزارش تصویری/عکاس: فاطمه صادق زاده

  کنسرت موسیقی گروه پیام

   کنسرت موسیقی گروه پیام با اجرای کودکان تحت شیمی درمانی، روشن دل و قطع نخا به سرپرستی بهرنگ کوفگر در هنرسرای خورشید به اجرای برنامه پرداخت.

 • 35 محصول کشاورزی ایران رتبه جهانی 1 تا 10 دارد

  مدیر یک شرکت مدیریت صادراتی گفت: 35 محصول کشاورزی ایران جزو رتبه‌های 1 تا 10 جدول جهانی این محصولات است و این آمار نشان می‌دهد که می‌توان بر روی صادرات این محصولات تمرکز بیشتری داشت.

 • مهدی جاوید: در یک بازی پر فشار پیروز شدیم

  بازیکن تیم گیتی پسند گفت: دقایق اول، بازی از دستمان خارج شد، اما بعد از آن به خود آمدیم و توانستیم این بازی را پیروز شویم.

 • افتتاح جشنواره ملی زنده رود با حضور در پیشگاه شهدای مستندساز

  مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه نخستین جشنواره فیلم کوتاه و مستند زنده رود در استان اصفهان درخور توجه است، گفت: پرداختن به موضوع مستند جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد و تأثیر آن به شکلی نافذ و مانا بر همه آشکار است.