• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-6795-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

ريیس کمیته امداد آران و بیدگل:

پرداخت ۲۰ میلیارد ریال وام به مددجويان كميته امداد

ريیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل گفت: سیاست کمیته امداد امام (ره) خودکفایی نیازمندان و افراد تحت پوشش این نهاد است و در سال‌های اخیر این مهم بیشتر مورد توجه بوده است.

حسن اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، در خصوص عملکرد سال جاری امداد به خصوص در زمینه اشتغال اظهار کرد: در راستای اجرای اهداف این نهاد مقدس در خودکفایی و اشتغال نیازمندان و افراد تحت پوشش امداد از آغاز سال جاری تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد ریال وام اشتغال به افراد نیازمند واجد شرایط اعطا شده است تا قدمی در خودکفایی و استقلال این افراد نیازمند برداشته شود.

وی افزود: با کمک و همکاری بانک های شهرستان پرداخت وام بانکی شتاب خوبی داشته به طوری که  ۱۱۲ فقره وام بانکی در ۹ ماهه سال جاری به افراد معرفی شده پرداخت شده است که رشدی ۳ برابری را نسبت به سال قبل نشان می دهد.

اسماعیلی به میزان وام بانکی پرداخت شده اشاره کرد و گفت: در سال جاری تا به حال بیش از ۱۷ میلیارد ریال از اعتبارات بانکی در قالب ۱۱۲ فقره وام به نیازمندان و افراد تحت پوشش پرداخت شده که نسبت به سال قبل که ۳۳ فقره  به میزان 5.5 میلیارد ریال بوده رشد ۳ برابری را نشان می دهد.

ريیس کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل گفت: به جز وام بانکی در سال جاری از محل اعتبارات امدادی ۳۶ فقره وام به مبلغ ۲ میلیارد و 700 میلیون ریال به نیازمندان وافراد تحت پوشش پرداخت شده است و سعی شده تا حدودی به اشتغال وخودکفایی افراد نیازمند کمک شود.


انتهای پیام