• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-6194-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

صدای هنر در چهارمین روز هفته در نصف جهان

هر روز که می گذرد در این شهر باید صدای هنر به گوش برسد، نام نصف جهان را بر دوش کشد و هنر را در این نیمه همیشه بیدار نگه دارد.

به گزارش ایسنا_منطقه اصفهان، امروز دیوار گالری های اصفهان هنوز هم میزبان نمایشگاه مجسمه "ریشه‌ها و سنگ‌ها" آثار تونی کرگ (ساعت ۹ تا ۱۳.۳۰ و ۱۵ تا ۱۸، موزه هنرهای معاصر)، نمایشگاه گروهی خوشنویسی (ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰،) گالری نقش‌خانه و نمایشگاه "سیاه سرخ سبز" هنرمندان معاصر افغان (ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۳) مجموعه خانه صفوی است.

نمایشگاه "فراموش‌خانه" مروری بر آثار کاوه کاووسی (ساعت ۱۰ تا ۲۲ گالری بیان)، نمایشگاه نخستین فراخوان نقاشی (ساعت ۱۶ تا ۲۰، گالری نقش قلم) و نمایشگاه نقاشی "لوکیشن ۳" آثار ریحانه و المیرا امین‌الساداتی (ساعت ۱۶ تا ۲۰، گالری سایان) هم چنان بر دیوار نمایشگاه منتظر مخاطبان خود هستند.

صحنه های نمایش اصفهان امروز نیز با اجرا نمایش های تئاتر "تئوری میس‌کال" (ساعت ۱۷، تماشاخانه اصفهان)، تئاتر "ایلیا و اتاق سحرآمیز" ( ساعت ۱۸، فرهنگسرای کوثر)، تئاتر "مثل سوسوی فانوس آویخته" (ساعت ۱۸، آموزشگاه آدمک)، تئاتر شاد و موزیکال "کدو قلقله‌زن" ( ساعت ۱۸، هنرسرای مهتاب)، تئاتر "حر دیگر" ( ساعت ۱۸.۳۰، نگارستان امام‌خمینی)، تئاتر "دام" ( ساعت ۱۸.۴۵، تالار هنر) و تئاتر "سیندرلا و منیژه " (ساعت ۱۹، هنرسرای خورشید) منتظر علاقه مندان به صحنه نمایش است.

سینما سوره امروز فیلم "تمارض" را ساعت ۱۵ و فیلم "دریا و ماهی پرنده" ساعت ۱۷ و " 76 دقیقه و 15 ثانیه با عباس کیارستمی"  ساعت  19 و در سانس ۲۱ فیلم " دختر...پدر...دختر" را اکران می کند. فیلم "آینه بغل" در سینما سپاهان پردیس چهارباغ و سینما قدس اکران می شود. در پردیس چهارباغ فیلم های "کمدی انسانی" ، "پل خواب" ، "ثبت با سند برابر است" ،"عشقولانس" و " ما خیلی باحالیم" اکران می شوند، فیلم "دخترعمو و پسرعمو" در سینما سپاهان و "بدون تاریخ بدون امضا" در سینما فلسطین اکران خواهند شد.کد خبرنگار: 13019

انتهای پیام