• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-14295-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

انتشارات مرسل کاشان، غرفه برتر نمایشگاه کتاب تهران شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: انتشارات مرسل کاشان، در بخش ناشران عمومی به عنوان غرفه برتر انتخاب و در آخرین روز از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور معاون اول رییس جمهور مورد تجلیل قرار گرفت.

مصطفی جوادی مقدم در گفت وگو با ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان، اظهار کرد: انتشارات مرسل کاشان پیش از این نیز در هجدهمین و بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به عنوان  ناشر برگزیده معرفی و در سال 1392 نیز موفق به کسب عنوان "ناشر شایسته تقدیر" از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزیده شد.

وی افزود: برگزاری آیین رونمایی از 17 عنوان کتاب در غرفه انتشارات مرسل در نمایشگاه سی و یکم، حضور فعال و غرفه آرایی مناسب از جمله عوامل انتخاب این غرفه به عنوان "غرغه برتر" نمایشگاه بود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با اشاره به برپایی غرفه کاشان، پایتخت کتاب ایران در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران، تصریح کرد: معرفی ظرفیت های فرهنگی و انتشاراتی و برنامه های ترویج کتابخوانی در کاشان و پذیرایی از چهره های فرهنگی همچون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمع زیادی از فرهیختگان برجسته کشور از جمله فعالیت های این غرفه بود.

وی گفت: برگزاری آیین "روز کاشان" با حضور محسن جوادی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رونمایی و نقد کتاب "از سیستان تا تهران"  نوشته عبدالرضا مدرس زاده، رونمایی از آثار لیلا ساتر و رضوانه سخنگو، رونمایی از دو اثر جدید انتشارات ادبستان نوین از دیگر برنامه های غرفه کاشان در نمایشگاه کتاب تهران بود.


انتهای پیام