• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 972-13388-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان:

حمایت می‌کنیم تا هیئت شطرنج مسابقات بین المللی را برگزار کند

محمد سلطان حسینی ضمن بیان اینکه امیدوارم انسجام و یکدلی این هیئت بیشتر از قبل شود، گفت: حتماً کمک خواهیم کرد تا این هیئت بتواند مسابقات بین المللی مد نظرش را برگزار کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان امروز در مجمع انتخابات هیئت شطرنج استان ضمن تسلیت درگذشت "حاج محمد سلامتیان" خیر اصفهانی اظهار کرد: حاج محمد سلامتیان مرد اندیشمندی بود و اصفهانی‌ها خیلی زود او را از دست دادند. وی ضمن هزینه ساخت چندین کتابخانه و مدرسه برای بازسازی و اتمام دو ورزشگاه نیز کمک‌های زیادی انجام داد، امیدوارم ما نیز در این مسیر برای اعتلای جوانان بکوشیم.

وی با بیان اینکه گلشنی فرد منضبط و فعالی است، ادامه داد: شاید وی تنها رییس هیئتی باشد که به جای اینکه بیشتر به دنبال منابع مالی در داخل اداره باشد به دنبال اسپانسر در بیرون از اداره است. خوشبختانه این هیئت در سطح بالایی است و جایگاه خوبی در کشور دارد.

سلطان حسینی با بیان اینکه امیدوارم انسجام و یکدلی این هیئت بیشتر از قبل شود، اضافه کرد: حتماً کمک خواهیم کرد تا این هیئت بتواند مسابقات بین المللی مد نظرش را برگزار کند و امسال اداره کل کمک بیشتری را در منابع مالی به این هیئت خواهد کرد، البته رقم زیادی نیست اما امیدوارم باعث توسعه شطرنج شود.


کد خبرنگار: 13041


انتهای پیام