• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 973-11388-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مظاهری: شب و روز به صعود تیم ملی فکر می‌کنم

دروازه بان تیم ملی فوتبال گفت: شب و روز به صعود فکر می‌کنم و امیدوارم اتفاقی رخ بدهد که آنهایی که ما را اذیت کردند سورپرایز شوند.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، رشید مظاهری در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و از نظر امکانات همه چیز فراهم شده است.

وی در خصوص اینکه نظرش در مورد رقبای ایران چیست؟ افزود: از حالا نمی‌شود در مورد رقبایی مثل پرتغال و اسپانیا حرف زد، ما فقط به مراکش فکر می‌کنیم و باید قدم اول را خوب و محکم برداریم.

گلر ذوب آهنی تیم ملی در مورد دروازه‌بانان تیم ملی خاطر نشان کرد: خیلی خوشحال هستم که در اردوی تیم ملی حضور دارم و از این بابت خدا را شکر می‌کنم، از سرمربی تیم ملی هم ممنون هستم که من را انتخاب کرد. از طرفی من فقط باید تمرین و تمرین کنم و البته به بازی کردن هم فکر می‌کنم. این را هم بگویم هر بازیکنی درون دروازه باشد همه برای موفقیت او دعا خواهند کرد.

مظاهری با اشاره به جو درونی تیم ملی گفت: خوشبختانه در اینجا یک حالت اتحاد و همدلی برایمان پیش آمده که خودمان را در جام جهانی ثابت کنیم. مردم ایران هم منتظر یک سورپرایز ویژه باشند. نمی‌دانم هماهنگ شده است یا نه ولی شب و روز به صعود فکر می‌کنم. امیدوارم اتفاقی رخ بدهد که آنهایی که ما را اذیت کردند سورپرایز شوند.


انتهای پیام