• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-5794-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

نقشی از نقش‌های اصفهان

امروز نصف جهان سرشار است از گالری‌ها و نمایشگاه‌هایی که پر شده‌اند از تابلوهای نقاشی تا بتوانید روحتان را در میان مرز رنگ‌های مختلف بیابید و بنگرید به رقص تمام شده میانه قلم و تابلو نقاشی...رقصی که روحتان را محصور کند در یکی از گالری های شهر و بنوازد نوایی برای به پرواز در آمدن روحتان.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، مرکز آموزش نجوم ادیب امروز  نشست "همراه با طولانی‌ترین خسوف قرن ۲۱" با سخنرانی علی ابراهیمی سراجی را در خیابان باغ‌گلدسته، سالن کتابخانه مرکزی  از ساعت 17 برگزار می‌کند.

نمایشگاه گروهی "تصویرسازی" کیوریتور مجتبی عصیانی امروز بازگشایی می‌شود و تا 21 تیرماه از ساعت 17 تا 21 به روی علاقه مندان باز است.

مجموعه خانه صفوی امروز گشایش نمایشگاه مروری بر آثار نگارگری "مهرداد صدری" را در ساعت 17 دارد این نمایشگاه امروز، روز پایانی خود را می‎‌گذراند.

نمایشگاه خوشنویسی مجید میرزایی از ساعت 17 تا 21 در پژوهشکده پنج او هفت برگزار می‌شود و تا 28 تیرماه ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی نقاشی رنگ و روغن و پاستیل امروز از ساعت 17 الی 20:30 در گالری نگاه نو برپا است و روز پایانی خود را می‌گذراند.

اولین نمایشگاه تصویرسازی دانشگاه علمی کاربردی مبارکه از ساعت 10 تا 22 در نگارخانه سیتی سنتر برگزار می‌شود و تا 21 تیرماه میزبان علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه نقاشی سید محمود حسینی امروز از ساعت 17 تا 21 میزبان علاقه مندان فرهنگ و هنر است و تا 21 تیرماه علاقه مندان را برای بازدید از نمایشگاه خود در به گالری دیدار فرا می‌خواند.

بزرگداشت و نمایشگاه آثار "صادق تیرافکن" از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 20 در گالری متن برگزار می‌شود و تا 26 تیرماه ادامه خواهد داشت.

اولین نمایشگاه و فروشگاه هنری در جهت تقویت صندوق حمایت از هنرمندان استاد فرشچیان از ساعت 17.30 تا 21 در گالری نقش قلم برگزار می‌شود و امروز روز پایانی این نمایشگاه است.

تئاتر شاد و موزیکال "پینوکیو" به کارگردانی امیر شیخ جبلی تا 29 تیر ماه علاقه مندان را برای تماشا فرا می‌خواند و مجموعه فرشچیان در ساعت 21 میزبان علاقه مندان این نمایش شاد خواهد بود.

سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اصفهان، تئاتر کمدی "گیج و ویج" به کارگردانی علی قیومی را برگزار می‌کند و تا 31 تیرماه به جز 17 تیر از ساعت 20.30 در مجموعه باغ نور شاهد اجرای این نمایش خواهیم بود.

اولین اجرای تئاتر "داستان نیمه شب" به کارگردانی مریم بابایی و نویسندگی مهدی میر باقری در سالن کوچک تالار هنر اجرا می‌شود و تا 30 تیر در ساعت 18.45 علاقه مندان را فرا می‌خواند.

امروز سینما سپاهان فیلم‌های "هزارپا" و "تگزاس" را اکران می‌کند. سینما فلسطین امروز فیلم‌های "هزارپا"، "دارکوب"، "تگزاس" و انیمیشن "فیلشاه" را اکران می‌کند. فیلم‌های "هزارپا"، "به وقت خماری"، "خاله قورباغه"، "شماره 17 سهیلا"، "در وجه حامل"، "دشمن زن"، "خجالت نکش"، "تگزاس"، "فیلشاه" (انیمیشن) و "کوپال" در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود. انیمیشن "فیلشاه" و فیلم "تگزاس" نیز در سینما فرهنگیان اکران خواهد شد.


انتهای پیام