• دوشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 986-1988-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

عابدی:
تلاش می‌کنم برای مراحل بعدی مصدومیتم را برطرف کنم

دو و میدانی کار باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، گفت: اگر با اضافه شدن 2 نفر دیگر و کاهش اشتباهات فردی تیم شرایط بهتری پیدا کند، می‌توانیم در مرحله سوم تیم آسان پرداخت را پشت سر بگذاریم.

حسن عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، در خصوص کیفیت مرحله نخست لیگ، اظهار کرد: از آنجایی که دونده‌هایی که در ماراتن و نیمه ماراتن کار می‌کردند، می‌توانند در 10000 و 5000 متر شرکت کنند، آن‌ها امسال در این دو ماده شرکت کرده بودند و همین باعث شده بود سطح مسابقات در این دو ماده افزایش پیدا کند.

دارنده مدال نقره 10000 متر مرحله اول لیگ ادامه داد: سال گذشته در نیمه ماراتن شرکت کردم و امسال تصمیم گرفتم در دو ماده 10000 و 5000 متر شرکت کنم. عملکرد خوبی داشتم، اما آسیب دیدگی من اجازه عملکرد بهتر نمی‌دهد و کل تیم بر این موضوع واقف هستند.

وی افزود: حضور سپاهان از لحاظ روحی برای بچه‌ها بسیار خوب بود و همه چیز خدا را شکر برای ما خوب بود و نسبت به دیگر تیم‌ها بار مثبتی داشتیم و همین منجر به افزایش انگیزه بچه‌ها برای بهبود رکوردها شده است.

دارنده مدال برنز 5000 متر مرحله نخست لیگ در رابطه با رقیبان خود در این مسابقات، خاطرنشان کرد: رقیب مستقیم خود من، تیم آسان پرداخت است که با اختلاف بسیار کم در رده پایین‌تر قرار گرفتم. فقط تیم‌های اول تا سوم مقداری قدرتمند هستند و دیگر تیم‌ها به گونه‌ای نیستند که ما را اذیت کنند.

عابدی در ارتباط با مراحل بعدی لیگ ادامه داد: اگر برای مرحله 2 نفر دیگر به ما اضافه شوند و اشتباهات فردی ما وجود نداشته باشد، می‌توانیم مرحله دوم به تیم آسان پرداخت نزدیک شویم و در مرحله سوم این تیم را پشت سر می‌گذاریم.

وی با اشاره به برطرف شدن مصدومیتش برای مراحل بعدی، خاطرنشان کرد: از طرفی تلاش می‌کنم که مصدومیت خود را بر طرف کنم و از طرفی نگران هستم که فشار زیاد منجر به کنار رفتنم از مرحله بعدی نشود و به این موضوع توجه ویژه‌ای دارم.


انتهای پیام