• پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 986-7888-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

صادقی: بازی با کیفیتی نبود

سرمربی تیم هندبال ذوب آهن گفت: هندبال بازی لحظه‌ها است و تیمی که مدعی است باید از لحظات استفاده کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، کیوان صادقی پس از بازی تیمش برابر زغال سنگ طبس اظهار کرد: به نظر من بازی با کیفیتی نبود. در برخی از پست‌ها مشکل داریم و دچار ضعف هستیم. زمانی که توپ از دست می‌دهیم، برخی از بازیکنان می‌ایستند و برگشت به دفاع خوبی ندارند.

وی در رابطه با داوری این بازی، افزود: از دید ما داوران نمره خوبی در این بازی گرفتند و حتی اعتقاد دارم در برخی لحظات به سود تیم طبس سود زدند؛ اما در کل صحبتی در خصوص داوران ندارم.

صادقی در ارتباط با تاخیر آمبولانس ادامه داد: در بسیاری از مسابقات ما در شهر‌های دیگر اصلا آمبولانس وجود ندارد. باید وحدتی میان ناظران ایجاد شود، که هر زمان آمبولانس وجود نداشت، بازی برگزار نشود. درست که تاخیر آمبولانس قانون شکنی است؛ اما برای اولین مرتبه ای است که رخ می‌دهد. ما از همین جا عذرخواهی می‌کنیم و هیچ قصدی در این تاخیر نبوده‌است.

صادقی در رابطه با نیمه دوم بازی افزود: در نیمه دوم تک به تک‌های زیادی از دست دادیم و این برای ما بد است. هندبال بازی لحظه‌ها است و تیمی که مدعی است باید از این لحظات استفاده کند. امیدوارم بازی برابر سبزوار را نیز پیروز شویم.

انتهای پیام