• شنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 986-8788-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

جمشیدیان: امیدوارم مرحله بعدی به سپاهان بخوریم

سرمربی تیم پاس همدان گفت: در طول بازی تیم بهتری بودیم و می‌شد بازی در ۹۰ دقیقه تمام شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، احمد جمشیدیان امروز (شنبه) پس از پیروزی تیمش برابر رضوانی اظهار کرد: نباید بازی این گونه پیش می‌رفت. در طول بازی ما تیم بهتری بودیم و موقعیت های بیشتری داشتیم و حتی می‌شد بازی در ۹۰ دقیقه تمام شود.

وی ادامه داد: در مجموع خوش شانس بودیم که در ضربات پنالتی پیروز بودیم. جام حذفی، جام شگفتی ها است و طبیعی است که تیم‌های سختی در برابر ما حاضر می‌شوند. به تیم رضوانی تبریک می‌گویم که نفرات خوبی بودند و این جوان‌ها می‌توانند آینده فوتبال اصفهان باشند.

جمشیدیان در رابطه با مراحل بعدی جام حذفی و قرارگیری برابر تیم‌های لیگ برتری به خصوص سپاهان افزود: قطعا شانس ما در برابر تیم‌های لیگ دسته یک و لیگ برتری کم‌است؛ اما هیجان زیادی دارم و امیدوارم در مرحله بعدی به سپاهان بخوریم.

وی همچنین ادامه داد: ساختار پاس اشتباهات داشته است. در یک سال اخیر سعی کرده‌ایم اندکی از بدهی ۵ میلیاردی این تیم را پرداخت کنیم و قصد داریم در یک سال آینده ساختار باشگاه را درست کنیم. اگر این‌اتفاق رخ دهد پاس می‌تواند به لیگ یک صعود کند.

جمشیدیان افزود: قبلا گفته‌ام آقایان مسئول بازیکنان تیم‌های پایه را رها نکنید و اجازه دهید این بازیکنان در قالب یک تیم در لیگ ۲ و ۳ بازی کنند و از همین بازیکنان به تیم های بزرگسالان اضافه شوند. من بازیکنانی که از رده‌های پایه تیم‌های سپاهان و ذوب آهن بیرون می‌مانند را جذب می‌کنم تا به تیم کمک کنند.

انتهای پیام