• چهارشنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9510-12188-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

محمد سلطان حسینی:

انتخابات تک کاندیدا نشانگر عملکرد مثبت فرد در زمان ریاستش است

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به تک کاندیدا شدن انتخابات هیئت تنیس روی میز، گفت: اصولا هیئت هایی که رؤسای آن عملکرد خوبی دارند، ورزشکاران آن رشته ترجیح می دهند از رئیس آن هیئت دوباره حمایت کنند.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان، محمد سلطان حسینی در ابتدای برگزاری انتخابات هیئت تنیس روی میز استان اصفهان که در تالار افتخارات سرای ورزشکاران اصفهان برگزار گردید با اشاره به جایگاه رئیس هیئت تنیس روی میز و حق رای داشتن وی و نایب رئیس این هیئت، اظهار کرد: معمولا عادت داریم که کاندیداها روبروی ما باشند، اما با توجه به عدم اتمام زمان ریاست مهدی تکابی تا 8 بهمن ماه و برگزاری زودهنگام انتخابات در مجمع امروز، وی در بالای مجلس حضور دارد و گزارش عملکرد و برنامه های آینده خود را خواهد گفت و همچنین وی و نایب رئیس هیئت نیز حق دارند درفرآیند رای گیری حضور داشته باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به تک کاندیدا شدن انتخابات هیئت تنیس روی میز، گفت: فرد دیگری ثبت نام کرده بود که غیبت وی به منزله انصراف می باشد، اصولا هیئت هایی که رؤسای آن عملکرد خوبی دارند، ورزشکاران آن رشته ترجیح می دهند از رئیس آن هیئت دوباره حمایت کنند تا مسیر رشد و شکوفایی قطع نگردد. هیئت تنیس روی میز نیز از جمله این هیئت های بسیار موفق و رشد یافته طی این مدت 4 سال بوده است.

وی افزود: طی 3 سالی که به عنوان مدیر کل، برنامه ها و عملکرد هیئت تنیس روی میز را رصد می کنم این هیئت در صدر بهترین و برترین هیئت های تنیس روی میز کشور و هیئت های استانی بوده است و در برخی از شاخص ها از جمله آموزش، قهرمانی واستعدادیابی کارنامه درخشانی داشته است که می تواند الگوی بسیار خوبی برای سایر رشته ها وهیئت های ورزشی باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به توفیقات هیئت تنیس روی میز و فدراسیون، گفت: انتخاب افراد شایسته و کاردان، موجب شده تا چنین روند رو به رشدی حاصل گردد و قطعا در آینده این توفیقات با حمایت و برنامه ریزی رؤسای هیئت های استانی همچون تکابی در اصفهان وهمچنین فدراسیون، قهرمانان بیشتری در عرصه های ملی و بین المللی برای کشور در مسیر افتخار آفرینی قرار می گیرند.

کد خبرنگار:13042

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: