• پنجشنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9510-11495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار: اعتبار پروژه های ضروری در حوزه برق کاشان تأمین شد

فرماندار کاشان از تأمین اعتبارات پروژه های ضروری برق کاشان  در دیدار معاون هماهنگی توزیع توانیر خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان از کاشان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کاشان حمیدرضا مومنیان اظهار کرد: اعتبارات تکمیل پروژه روشنایی مسکن مهر کاشان، خط دوم انتقال برق مشهد اردهال از روستای حسنارود و ارتقاء چند پست برق در حوزه های شهری و صنعتی و همچنین استقرار سامانه متمرکز 121 حوادث برق شهرستان تأمین شد.

وی افزود: تصمیم بر این است که اعتبار بالغ بر 3 میلیارد ریال برای تکمیل روشنایی شهرک خاتم الانبیا مسکن مهر کاشان از محل اعتبارات داخلی ، استانی و ملی اختصاص داده شود.

مومنیان افزود: ایجاد خط دوم انتقال برق به مشهد اردهال از روستای حسنارود به طول 7 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون ریال از دیگر مصوبات دیدار با معاون هماهنگی توزیع توانیر بود.

وی تأمین و تقویت برق صنایع شهرستان کاشان ضروری و با اهمیت دانست و تاکید کرد: برنامه ای بلند مدت برای ارتقا پست های برق در سه نقطه شهرستان واقع در بلوار علم و صنعت جنب دانشگاه کاشان و ابتدای شهرک صنعتی و همچنین مشکات و شهرک صنعتی جعفرآباد در نظر گرفته شده است.

فرماندار کاشان افزود: تجهیز پست فوق توزیع ناجی آباد با نصب پست سیار از دیگر موضوعات با اهمیت حوزه برق شهرستان کاشان است که تصمیم گرفته شد این پست برق تا قبل از پیک بار تابستان 96 تجهیز و آماده بهره برداری شود.

مومنیان با بیان اینکه استقرار سامانه متمرکز 121 حوادث کاشان از دیگر مصوبات نشست با مسوولان شرکت توانیر بود،گفت: در حال حاضر سامانه 121 به صورت غیرمتمرکز در چند نقطه شهرستان و منطقه به مردم خدمات ارائه می کند. تجمیع، تجیهز و ارتقا سامانه 121 باعث خواهد شد تا ترافیک تماس کمتر شده و خدمات به مردم و مشترکین تسهیل شود.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: