• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-6595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اعزام 270 زائر از ازدستان به مراسم ارتحال امام خمینی (ره)

فرمانده سپاه ناحیه اردستان از اعزام 270 نفر از مردم این شهرستان به مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.
 
به گزارش ایسنا منطقه اصفهان در اردستان و به نقل از روابط عمومی ناحیه بسیج اردستان، سرهنگ حسن فخرل افزود: در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، تعداد 270 نفر از عاشقان انقلاب و ولایت به مرقد امام خمینی (ره) اعزام شدند.
 
وی خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) شخصیتی استثنایی بود که توانست تاثیری جاودانه در تاریخ معاصر و جهان داشته باشد و نام ایران را در بلندای تاریخ بدرخشاند.
 
فرمانده سپاه ناحیه اردستان مهمترین عنصر موفقیت امام (ره) را در حفظ اتحاد مردم و رهبری دانست و تاکید کرد: امام راحل با آگاهی به مردم نسبت به اتفاقات روز و توجه دادن به آنان نسبت به موضوعاتی همچون داشتن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، انقلاب را بیدار کرد.
 
فخرل اظهار کرد: اگر در جامعه ای رهبری و مردم آن با یکدیگر وحدت داشته باشند و همه برای یک حرکت قیام کنند حقیقتا در این راه به پیروزی خواهند رسید.
 
وی گفت: امروزه زنده نگهداشتن یاد امام (ره) بر همگان خصوصا نسل جوان واجب و ضروری است تا با ابعاد مختلف زندگی این مرد بزرگ آشنا شوند و از آن الگو برداری کنند.
 
فرمانده سپاه ناحیه اردستان ادامه داد: افکار امام راحل نه تنها در سالروز ارتحال بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی بلکه در تمام طول سال باید راهنمای جامعه اسلامی باشد و سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد.
 
فخرل تصریح کرد: ما با برگزاری با شکوه مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره) و تجدید میثاق با آرمان‌های آن حضرت به دنیا خواهیم فهماند که دست از راه امام بر نمی داریم.
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: