• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-3890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نصراصفهانی:

مردم از تعدد مهندسان و میزان پرداختی‌ها به نظام مهندسی شکایت دارند

یک عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: پس از 13 سال فعالیت شوراها، مجلس شورای اسلامی باید نسبت به تحقق مدیریت واحد شهری اقدام  کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با تسلیت ارتحال امام خمینی (ره) اظهار کرد: کارکنان شهرداری به شایعات توجهی نداشته باشند و مطمئن باشند منتخبان دوره پنجمین شوراها جنس فعالیت‌های شهرداری را می‌شناسند و از همه فعل و انفعالات این مجموعه باخبرند و همه توان خود را برای بهبود شرایط کارمندان به کار خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: اعضای شورا در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان افرادی تحصیل کرده و نخبه هستند و پس از 13 سال فعالیت شوراها، مجلس شورای اسلامی باید نسبت به تحقق مدیریت واحد شهری اقدام  کند.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر تسهیل فرایندهای نظام مهندسی گفت: نیاز است سازمان نظام مهندسی در ارائه خدمات به مردم تجدید نظر کند و فرایندهای نظام مهندسی باید تسهیل شود زیرا مردم از تعدد مهندسان و میزان پرداختی‌ها به این سازمان شکایت دارند.

نصر اصفهانی به نارضایتی برخی از رانندگان اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی از خصوصی سازی در این سازمان اظهار کرد: شماری از رانندگان که مبلغی در حدود 350 میلیون تومان را به صورت قسطی پرداخت کرده‌اند از این شرایط رضایت کامل ندارند.

وی با اشاره به اینکه ائمه جماعت و جمعه نقش پدر معنوی جامعه را بر عهده دارند، گفت: ائمه جمعه باید توجه داشته باشند که فضای معنوی نماز جمعه نباید آغشته به مسایل سیاسی شود که مستند نیست و مدرکی نیز در این خصوص ارائه نمی‌شود. ازا ین رو برای حفظ حرمت‌ها باید به زوایای مختلف خطبه‌های نماز جمعه توجه شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: