• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-3990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امینی: دولت به قول خود برای زاینده رود پایبند باشد

 رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مردم اصفهان انتظار دارند دولت به قول خود برای جاری بودن دائمی زاینده رود پایبند باشد و برای تحقق آن تدابیری اتخاذ کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، رضا امینی امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: امام خمینی (ره) در طول عمر پر خیر و برکت خویش دل های میلیون‌ها عاشق خداجوی را به سمت فلاح و رستگاری هدایت کرد و در تاریخ جاودانه ماند.

وی با بیان اینکه جاری بودن دائمی آب در زاینده رود از مهم‌ترین نیازهای زیست محیطی اصفهان است، افزود: مردم اصفهان انتظار دارند دولت به قول خود مبنی بر جاری بودن دائمی آب در زاینده رود پایبند باشد و برای تحقق آن تدابیری اتخاذ کند.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به روز 20 خرداد روز صنایع دستی گفت: یکی از خصوصیات صنایع دستی این است که این صنعت حاصل روح ملت‌ها و آئین فرهنگ ملی کشورها است که به سادگی با رجوع به آمار صنایع دستی کشورها به روحیه مردم آن کشورها می‌توان پی برد.

امینی گفت: صنایع دستی اصفهان در طول قرن‌های متمادی به عنوان نماینده هنر اصیل ایرانی در جهان معرفی شده است و اگر اصفهان را مهد صنایع دستی ایران بنامیم، سخنی به گزاف نگفته ایم.  ویژگی های فكری و روانی صنعتگر اصفهانی مانند ذوق، هنر، پشتكار و قناعت سبب شده است تا فرآورده های دست ساز اصفهان در داخل و خارج از کشور خریداران فراوان داشته باشد.

1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: