• یکشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 963-5388-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

هیئت رئیسه فراکسیون ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی:

ما محکم ایستاده‌ایم تا سهم استان اصفهان را بگیریم

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان انرژی زیادی دارند و تنها راه مفید در حال حاضر برای اینکه بتوانند انرژی‌شان را تخلیه کنند توسعه ورزش است ما فعلاً نمی‌توانیم برای اشتغال همت بگماریم چون حاکمیت باید فکری بکند هرچند ما از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان، زهراسعیدی در مجمع سالیانه هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی اظهار کرد: 27 صدم درصد از 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به ورزش خواهد رسید که مصوب گردیده تا یک پنجم آن مختص ازدواج و اشتغال جوانان باشد.

وی با بیان اینکه ما محکم ایستاده‌ایم تا سهم استان اصفهان را بگیریم، افزود: این کار 4 نفر پیشنهاد کننده داشت که یک نفر آن بنده بودم و توانستیم رأی اش را بگیریم زیرا سخت بود که هزار و چهارصد میلیارد بودجه برای ورزشی گذاشت که هیچ گاه دیده نشده بود، اما به همت جوانان مجلس این اتفاق افتاد.

وی با اشاره به فدراسیون و هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی گفت: با وجود زحمات شما مسئولین دلسوز، نگذاشتید که با کمبود بودجه ای که وجود دارد چراغ ورزش روستایی خاموش شود. در هرحال این فرهنگ اصیل و انتقال بین نسل‌ها توسط دستان توانمند شما و روستاییان امکان پذیر خواهد بود. همچنین استعدادیابی که در روستاها مغفول مانده بود شما دارید آن را انجام می‌دهید و در طول مدت زمان، ثابت خواهد شد که چه اتفاقات مثبتی به واسطه همت شما افتاده است.

هیئت رییسه فراکسیون ورزش و جوانان در مجلس شوراس اسلامی با بیان اینکه ابر بحران کشور، بیکاری است، ادامه داد: جوانان انرژی زیادی دارند و تنها راه مفید در حال حاضر برای اینکه بتوانند انرژی‌شان را تخلیه کنند توسعه ورزش است ما فعلاً نمی‌توانیم برای اشتغال همت بگماریم چون حاکمیت باید فکری بکند.

وی ادامه داد: هرچند ما از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد، قوانین رفع موانع تولید و بحث کاهش 17 درصد میانگین رشد اقتصادی بود که در استان اصفهان ما به 2 درصد رساندیم با توجه به آمار بالای بیکاری، چون ما معمولاً صنایع بزرگ داریم و جنس این صنایع نیز به گونه ای است که اعتبار زیادی می‌برد و نیروی کار کم می‌گیرد و برای همین ما در استان اصفهان کمبود کار داریم هرچند این بحران کشوری است.

سعیدی ادامه داد: فعلاً مدیریت‌ها، مدیریت بدون پول است. بنده در 10 سال گذشته که استخدام بودم بودجه و پول بود، اما امروزه می‌بینید که جنگ و جدال است و از شما خواهش می‌کنم دست نوجوانان و جوانان را بگیرید و به ورزش بیاورید.

کد خبرنگار:13041

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: