• چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 963-1593-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری رویداد "کارنو" در اصفهان

اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان اصفهان با مشاركت بخش غيردولتي رویداد «کارنو» را با رویکرد توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه‌اي استان اصفهان، بیست و پنجمین رویداد کارنو با رویکرد توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو در تاریخ ۱۷ الی ۱۹ مردادماه ۱۳۹۶ در اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان و مشاركت آموزشگاه فني و حرفه‌اي آزاد جابربن حیان به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

بر اساس اين گزارش افراد مجاز برای شرکت در این رویداد، دانشجویان رشته‌های نانو و دانشجویان رشته‌های غیر نانو( دارای پایان نامه نانو مورد تایید ستاد نانو) هستند.

لازم به ذكر است متقاضيان براي ثبت نام مي‌توانند از طريق آدرس    http://karnostartup.ir/?m=blog&blogId=70 اقدام کرده و افرادي كه تا تاريخ 10 تيرماه نسبت به ثبت نام اقدام کنندد از تخفیف ۳۰ درصد برخوردار خواهند شد.

دانشجویانی که رشته آنها نانو است، پیش از ثبت نام، اسکن کارت دانشجویی خود را به آدرس ایمیل hre.nano@gmail.com  ارسال کنند و براي كسب اطلاعات بيشتر با  شماره تلفن ۶۶۱۲۷۵۹۷-۰۲۱ تماس بگیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: