• یکشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-4992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ابطحی: مهمترین هدف تروریست‌ها ناامن جلوه دادن ایران بود

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: این حوادث تروریستی تلنگری بود برای دستگاه‌های مختلف و دولتمردان ما که بدانند دشمن نخوابیده و با تقویت بنیه دفاعی می‌توان در برابر استکبار ایستاد و از موجودیت این ملت دفاع کرد.

محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در خصوص حوادث تروریستی تهران، اظهار کرد: دشمنان و به خصوص نظام سلطه و در رأس آنان آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی تمام تلاش خودشان را می‌کنند که به کیان نظام اسلامی و ملت ایران ضربه وارد کنند. بنابراین معلوم است که آتش فتنه از کجاست و دستور حمله از کجا صادر شده است.

وی افزود: عربستان سعودی پادوی نظام سلطه است، اما بدون شک مهمترین هدف تروریست‌ها ناامن جلوه دادن ایران بود و می خواستند این پیام را بدهند که ما می‌توانیم مرکز ایران و نقاط حساس پایتخت را مورد حمله قرار دهیم.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از اهداف دیگر تروریست‌ها انداختن تفرقه و درگیری میان شیعه و سنی، قومیت‌گرایی هم‌زمان با اعلام رأی‌گیری برای استقلال کردستان و یک نوع باج‌گیری از نظام ایران در خصوص مسئله قطر بود.

ابطحی بابیان اینکه خوشبختانه تروریست‌ها به هیچ یک از اهداف خود نرسیدند، گفت: حتی مجلس برای یک ثانیه هم تعطیل نشد و آن‌ها نتوانستند به صحن مجلس نفوذ کنند. در حرم امام راحل نیز ناموفق بودند. البته این حوادث تلنگری بود برای دستگاه‌های مختلف و دولتمردان ما که بدانند دشمن نخوابیده  و با تقویت بنیه دفاعی می‌توان در برابر استکبار ایستاد و از موجودیت این ملت دفاع کرد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در خصوص واکنش کشورها به این حادثه تروریستی باید گفت که تعدادی از این کشورها ظاهر را حفظ می‌کنند هر چند که آمریکا ظاهر را هم حفظ نکرد و به درستی باید گفت که خداوند دشمنان ما را از احمق‌ها آفریده است. اما اکثر کشورها همدلی و همراهی خود را با ملت ایران نشان دادند که این یک شکست دیگر برای استکبار و عقبه‌های استکبار که داعش و منافقین هستند قلمداد می‌شود.

کد خبرنگار: 13040

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: