• جمعه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-12695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه آران وبیدگل:

آتش به اختیار بودن با تخریب و بی قانونی یکی نیست

امام جمعه آران وبیدگل گفت: رهبرمعظم انقلاب نگرانی هایی بابت مسائل جامعه داشتند ودر آن جمع از دانشجویان به عنوان بازوان توانمند نظام یاد کردند و آنان را افسران جنگ نرم و افسران جبهه فرهنگی نظام خطاب کردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان از آران وبیدگل٬ آیت الله سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته آران و بیدگل اظهار کرد: درزمانی که کارها ومسئولیت ها درست انجام نشود و رکود وانفعال نمایان باشد آن زمان آتش به اختیار بودن معنا پیدا می کند واین به معنای هرج ومرج و تخریب نیست.

وی افزود: روز قدس روز حمایت از ملت مظلوم فلسطین است روز واقعی مبارزه با تروریسم واقعی که اسرائیل جنایتکاراست.

امام جمعه آران وبیدگل گفت: ازمردم ومسئولین تشکر ویژه دارم بابت انجام مراسم های دینی ومعنوی که در شهرستان انجام می شود از جمله مراسم قرائت قرآن ومراسم جزء خوانی که رنگ وبوی خدایی در شهر را نمایان کرده است.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع دانشجویان وگفتن جمله شما آتش به اختیارید تصریح کرد: رهبر انقلاب نگرانی هایی بابت مسائل جامعه داشتند و در آن جمع از دانشجویان به عنوان بازوان توانمند نظام یاد کردند و آنان را افسران جنگ نرم و افسران جبهه فرهنگی نظام خطاب کردند وگفتند در بخشهای فرهنگی وسیاسی برخی نهادها که باید به پیش برد نظام اسلامی کمک کنند تعطیل ودر حالت خوش بینانه در رکود وکم تحرکی به سر می برند دراین حالت است که هر جوانی٬ هر فرد انقلابی وعاشق انقلاب باید درحد توان خود به وظیفه اش عمل کند. وقتی ارتباط شما با مرکز فرماندهی قطع شد با رعایت اصول فرماندهی هریک آتش به اختیارید.

موسوی گفت: این آتش به اختیار بودن به معنای هرج ومرج وتخریب نیست. یکی دیگر از مسائل پیش رو تحریمهای جدید آمریکاست  که در سنای این کشور تصویب شد به نام s۷۲۲ که ناقض بند۲۶ و۲۹ برجام است.

وی ضمن اشاره به نشست ضد تروریسم که با کارگردانی تروریست بزرگ جهان آمریکا در کشورهای همسایه برگزار شد افزود: ماجرای تروریستی که هفته قبل در تهران انجام شد و رهبر انقلاب به عنوان ترقه بازی به آن اشاره کردند این جماعت خبیث را نا امید کرد و ملت هم با تشییع با شکوه شهدا جواب محکمی به تروریسم داد که هرگز تسلیم نخواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: