• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-7991-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار اصفهان:

امسال70 درصد اعتبار پروژه‌های آبفار تخصیص داده می‌شود

فرماندار اصفهان با اشاره به اعتبارات سال جاری جهت پروژه‌های آب و فاضلاب روستایی، گفت: امسال 70 تا 80 درصد اعتبارات پروژه‌های آبفار شهرستان تخصیص داده خواهد شد که این رقم، حاکی از افزایش اعتبارات نسبت به سال‌های گذشته است.

 به گزارش ایسنا منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری اصفهان، احمد رضوانی در جلسه بررسی مشکلات آب شرب روستاهای شهرستان، به انشعابات غیرمجاز و عدم توجه به بهداشت آب، اشاره و اظهار کرد: مجموعه فرمانداری و دیگر دستگاه‌های ذی‌مدخل آماده هرگونه همکاری و همراهی با آبفار جهت برخورد و رفع مشکلات مربوط به شبکه‌های غیرمجاز در روستاهای شهرستان هستند.

وی با بیان اینکه روند الحاق توسعه روستا به طرح هادی، طولانی مدت و با مشکلاتی همراه است، افزود: روند الحاق توسعه روستا به طرح هادی، مسائل و مشکلاتی را اعم از ایجاد انشعابات غیرمجاز و برخی مسائل دیگر برای مردم ایجاد می‌کند که باید پیگیری و اقدامات مقتضی در این راستا، صورت پذیرد و راهکارهایی ارائه شود.

فرسودگی شبکه‌های آب شرب، کمبود مخازن ذخیره آب، افت فشار آب شرب و کمبود اعتبارات، از جمله مسائل و مشکلات مربوط به حوزه آب و فاضلاب روستایی شهرستان بودند که در این نشست، مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: