• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 963-11988-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قلعه‌نویی توصیه رییس کارخانه ذوب آهن بود

شهنازی: کارهای بزرگ به دست مردان بزرگ انجام گیرد

رئیس هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن با اشاره به واکنش قلعه نویی هنگام پیشنهاد سرمربیگری ذوب آهن گفت: قلعه‌نویی این گونه جواب داد که من باید جایی بروم که بزرگ باشد و بتوانم در آنجا کارهای بزرگ انجام دهم والبته حرف درستی است و کارهای بزرگ به دست مردان بزرگ انجام می‌گیرد.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، شاهرخ شهنازی در مراسم معارفه امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در لیگ هفدهم اظهار کرد: خوشحالم که مدیریت باشگاه بزرگ و صاحب نام ذوب‌آهن در دست سعید آذری به عنوان یکی از قهرمانان ورزش کشور است فردی شایسته، کوشا، فداکار و علاقمند است.

وی افزود: باشگاه ذوب‌آهن دارای تاریخ بلندی است که من از آن به عنوان مکتب ذوب‌آهن نام می‌برم و کمتر باشگاهی در کشور دارای این ویژگی است. رفتارها، کنش و واکنش‌هایی که در این باشگاه اتفاق می‌افتد حاصل مکتبی است که همه ما به آن افتخار می‌کنیم.

وی با اشاره به حضور و مدیریت احمد صادقی در ذوب آهن و شروع دوران شکوفایی این باشگاه در عرصه صنعت، هنر و ورزش گفت: ورزش یکی از پیشروترین و پر سروصداترین عرصه‌هایی است که باشگاه ذوب‌آهن به آن اعتلا بخشید و برای حفظ این بزرگی، با مشورت‌هایی که در هیأت مدیره انجام شد و با توصیه احمد صادقی مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن، پیشنهاد سرمربیگری تیم فوتبال ذوب‌آهن به امیر قلعه‌نویی داده شد.

وی ادامه داد: امیدوارم ذوب آهن به جایگاهی بالا برسد. شخصیت خود باشگاه ذوب آهن بزرگ است و مردانی بزرگ می‌خواهد که خوشبختانه امیر قلعه‌نویی یکی از همین مردان است.

رئیس هیئت مدیره ذوب باشگاه ذوب آهن اظهار کرد: به دنبال فرهنگ صحیح و قهرمانی باید در رویه باشگاه توجه از جوانان و حمایت از آن‌ها قرار بگیرد و با درایتی که امیر قله‌نویی دارد، مطمئنا می‌تواند به این نتایج برسد.

وی با بیان اینکه در ورزش شخصیت‌های خوب ماندگار هستند گفت: کسانی که در ورزش یادگاری‌های زیبایی به جای می‌گذارند همیشه در ذهن‌ها می‌مانند. امیر قلعه‌نویی شخصی معتقد و ولایتی است که جنبه اعتقادی بسیار بالایی دارد.

شهنازی حضور قلعه نویی در ذوب آهن را یک فرصت نام برد و خاطر نشان کرد: زمانی که به وی پیشنهاد آمدن به ذوب آهن داده شد پاسخ بسیار جالب و زیبایی داد، قلعه‌نویی در جواب پیشنهاد ما عنوان کرد من باید جایی بروم که بزرگ باشد و بتوانم در آنجا کارهای بزرگ انجام دهم که حرف درستی است و کارهای بزرگ را مردان بزرگ باید انجام دهند.


وی ادامه داد: امیدوارم حضور این مربی بزرگ برای ما اتفاقات خوبی را به همراه داشته باشد. در ورزش همه چیز قهرمانی و نایب قهرمانی نیست و ما از قلعه‌نویی بیشتر فرهنگ‌سازی و اخلاق‌مداری را می‌خواهیم.

وی تصریح کرد: ما نباید به قلعه‌نویی و تیم استرس بدهیم که باید قهرمان شوند و به نظر من استرس دادن اشتباه است و ما قهرمانی نمی‌خواهیم.

وی با اشاره حسینی و هدایت تیم توسط وی در فصل گذشته  افزود: جا دارد از مجتبی حسینی یادی کنیم که در فصل گذشته تمام تلاشش را کرد و برای این تیم و باشگاه زحمت کشید و همین طور یحیی گل‌محمدی و تمام کسانی که برای باشگاه ذوب آهن زحمت کشیدند. این جبری است که همه ما باید در باشگاه ذوب آهن تلاش کنیم و چیزی که در پایان می‌ماند باشگاه ذوب آهن است.

شهنازی خاطر نشان کرد: باشگاه‌هایی را در کشور سراغ داریم که دغدغه‌ی مسئولان هستند که مبادا حرکاتی انجام دهند که با جنبه‌های فرهنگی ما تطابق نداشته باشد اما خوشبختانه باشگاه ذوب آهن و تماشاچیان آن همیشه بافرهنگ عمل کردند.

وی در پایان تاکید کرد: همه با همدل و هم قسم می‌شویم که امیر قلعه‌نویی را کمک کنیم و می‌دانم با برنامه علمی که امیر قلعه‌نویی به دست ما داده است می‌توانیم به موفقیت‌های خوبی برسیم.
کدخبرنگار:13026


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: