• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-8191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه گلپایگان:

هر مسجد یک سنگر است

فرمانده سپاه شهرستان گلپایگان گفت: اکنون در شرایطی قرار داریم که باید به علم روز مسلط باشیم تا بتوانیم مسائل روز را به زبان امروزی پاسخ دهیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در گلپایگان، سرهنگ دوم پاسدار محمود فروزاد روز گذشته (شنبه) در سی و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اظهار کرد: گلپایگان ظرفیت بالایی در زمینه علما و مفاخر دارد و در زمینه فرهنگی نیز این شهرستان از ظرفیت خوبی برخوردار است که باید روی آن کار کرد، هم‌چنین اشکالاتی نیز دیده می‌شود که باید برای رفع آن برنامه ریزی‌های مناسبی انجام داد.

وی مسجد را یک سنگر دانست و ادامه داد: باید زمینه حضور کودکان را به همراه والدین در مساجد فراهم کنیم و مواظب باشیم که مبادا با کودکان برخورد نامناسبی شود، هم‌چنین اکنون در شرایطی قرار داریم که باید به علم روز مسلط باشیم تا بتوانیم مسائل روز را به زبان امروزی پاسخ دهیم.

فرمانده سپاه شهرستان گلپایگان به شجره طیبه صالحین اشاره کرد و گفت: زمانی که حلقه‌های صالحین شروع به کار کرد بنگاه بی بی سی به این موضوع واکنش نشان داد و درصدد تخریب بر آمد. این حلقه‌های معرفتی بصیرتی در واقع همان آشنایی با زبان روز است تا بتوانیم شبهات جوانان را پاسخ دهیم.

هم‌چنین رییس تبلیغات اسلامی شهرستان گلپایگان گفت: قرارگاه فرهنگی مهم‌ترین نهاد اسلامی است، در سال گذشته مواردی در این جلسات به تصویب رسید که برای اجرایی شدن آن مساجد و اماکن مذهبی بهترین بستر است.

حجت الاسلام و المسلمین یزدان‌بخش قاسمی ادامه داد: گلپایگان دارای علما و مفاخر بزرگی است که معرفی آنها باید به خوبی انجام شود، مردم با بسیاری از علمای این شهرستان آشنایی کافی ندارند و شناخت افراد گاهی به دانستن نام و نام خانوادگی آنها محدود می‌شود.

کد خبرنگار: 13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: