• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-8691-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس اتاق اصناف اصفهان:

اصناف به پرداخت مالیات بر درآمد اعتقاد دارند

رییس اتاق اصناف اصفهان گفت: در شرایط رکود باید مطالبات مالیاتی زمانی از اصناف دریافت شود که کار اقتصادی و فعالیت اقتصادی انجام شده باشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، رسول جهانگیری شامگاه گذشته (یکشنبه) در نشست خبری سازمان امور مالیاتی استان اصفهان با بیان اینکه اصناف به پرداخت مالیات بر درآمد اعتقاد دارند، اظهار کرد: علاوه بر اینکه رکود در بازار وجود دارد، بخشنامه‌های امور مالیاتی نیز در دقیقه 90 ارسال می‌شود.

وی افزود: به دلیل وجود رکود اقتصادی در بازار، برخی اقشار کم درآمد توانایی پرداخت مالیات را ندارند. در این شرایط باید مطالبات مالیاتی زمانی از اصناف دریافت شود که کار اقتصادی و فعالیت اقتصادی انجام شده باشد.

رییس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه قول همکاری از طرف اصناف را در سه روز آینده خواهیم داد، ادامه داد: اصناف و صاحبان مشاغل به دو دلیل مالیات پراخت خواهند کرد؛ یکی به دلیل مباحث مالیاتی که شریان اقتصادی کشور است و دیگری استفاده از شرایط مناسبی که برای صاحبان مشاغل لحاظ خواهد شد.

جهانگیری خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه در دوران رکود باید برخی از مشاغل از مالیات معاف شوند، اما این موضوع در کشور انجام نمی‌گیرد با این حال معتقد به پرداخت مالیات بر درآمد و سود هستیم.

کد خبرنگار: 13017


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: