• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-14495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پلمب یک واحد عرضه مرغ زنده در نجف آباد

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد گفت: در راستای تشدید اقدامات امنیت زیستی یک واحد مرغداری و یک مرکز پرورش مرغ زنده که به صورت غیر مجاز فعالیت می‌کرد، توسط اکیپ‌های نظارت این شبکه شناسایی و پلمب شد.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد، محمد مهدی حسن پور اظهار کرد: در راستای تشدید اقدامات بهداشتی- قرنطینه‌ای و به منظور ارتقاء سطح امنیت زیستی و پیشگیری از انتقال بیماری‌ها به مرغداری‌های صنعتی، برخورد جدی با مراکز غیرمجاز نگهداری طیور زنده در سطح شهرستان نجف آباد در دستور کار این شبکه قرار دارد.

وی افزود: در این راستا باتلاش و پیگیری، یک واحد مرغداری غیر مجاز و غیربهداشتی در محدوده شهر نجف آباد توسط کارشناس این شبکه شناسایی که پس از هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی، کلیه طیور موجود در واحد به کشتارگاه اعزام و مدیر واحد متخلف به مراجع قضایی معرفی و واحد مرغداری مذکور پلمب شد.

حسن پور به شهروندان توصیه کرد؛ از خرید هرگونه طیور زنده اجتناب و فرآورده‌های خام دامی از جمله مرغ و تخم مرغ را در قالب بسته بندی‌های مجاز، دارای لیبل مشخصات، تاریخ و از مراکز مجاز خریداری کنند.

 وی با اشاره به بازرسی‌های کارشناسان دامپزشکی تصریح کرد: سامانه 1512 دامپزشکی به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی و دریافت گزارشات تخلفات بهداشتی، پیشنهادات و انتقادات همشهریان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: