• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 965-16588-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

در پایان اردوی تیم ملی جوانان کاناپولو

قاضی عسگر: انتخاب نفرات نهایی بسیار سخت است

سرمربی تیم ملی جوانان کاناپولو با اشاره به وضعیت خوب نفرات حاضر در اردوی تیم ملی گفت: از اردوی اول بازیکنانی در اختیار داریم که همگی با انگیزه و دارای سطح بسیار خوبی هستند و این مساله کار ما را برای انتخاب نهایی بازیکنان بسیار سخت می‌کند.

ابوذر قاضی عسگر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: 16 بازیکن برتر مسابقات قهرمان کشوری جهت شرکت در اردوی اول انتخابی تیم ملی برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا که آبانماه در مالزی برگزار می‌شود از 11 مرداد ماه به اصفهان آمدند. برنامه ما در اردوی اول با توجه به عدم شناخت کافی از این نفرات بیشتر تمرینات عمومی و تخصصی بود، سعی می‌کنیم در اردوهای اولیه بیشتر بر روی وضعیت آمادگی جسمانی بازیکنان کار کنیم تا وضعیت بهتری داشته باشند.

وی ادامه داد: نفراتی که در اردو هستند بسیار با انگیزه و در سطح خوبی هستند و این کار، کادر فنی برای انتخاب نفرات در اردوهای بعدی و اعزام تیم را بسیار سخت می‌کند. تا زمان اعزام به مسابقات 7 اردوی دیگر خواهیم داشت که هر کدام به مدت 10 روز با فاصله کوتاه 4 روز استراحت است. سازمان ورزش شهرداری همکاری خوبی با هیئت داشته و اصفهان تا مهرماه میزبان اردوهای تیم ملی خواهد بود و بعد از آن به احتمال زیاد در تهران اردو خواهیم داشت.

وی افزود: درخواست برگزاری مسابقه تدارکاتی نیز به فدراسیون داده‌ایم اما اینکه برگزار شود یا نه هنوز مشخص نیست. با وجود اینکه کاناپولو هنوز المپیکی نیست اما فدراسیون حمایت‌های خوبی در بخش مسابقات لیگ و همچنین تیم‌های ملی دارد.

سرمربی تیم ملی جوانان با اشاره به برگزاری مسابقات این رشته در المپیک آسیایی 2018 جاکارتا- اندونزی گفت: این مساله موجب شده تا کشورهای آسیایی رشد و پیشرفت بسیار خوبی داشته باشند و به همین علت سطح مسابقات بسیار بالا رفته است. رقبای راصلی ما در آسیا ژاپن، چین تایپه و سنگاپور هست. تیم ایران همواره در سکوی اول یا دوم ایستاد در آخرین حضور تیم ملی در سال 94 نایب قهرمان شدیم و امسال برای قهرمانی و بازگرداندن کاپ قهرمای خواهیم جنگید.

قاضی عسگر از برگزاری اردوی دوم تیم ملی جوانان از 28 مردادماه در اصفهان خبر داد.

کدخبرنگار:13042


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: