• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-3692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قائم مقام شورای هماهنگی تبلغیات اسلامی:

دشمن در صدد اختلال در جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حزب، نهاد و جناح نیست و این شورا  سازمانی را مدیریت می‌کند که تمام سلایق را با حفظ خطوط قرمز نظام در خود دارد. هرگز جناحی عمل نکرده‌ایم و نخواهیم کرد.

 به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، نصرت‌الله لطفی امروز(یکشنبه) در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برگزاری چهلمین سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی در کشور نشان می‌دهد که نظام جمهوری اسلامی با اتکا به مردم شکست‌ناپذیر است، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی به واسطه تلاش مردم بود و تداوم آن نیز به دلیل حضور مردم در صحنه است.

وی با بیان اینکه اگر توطئه دشمنان شکست خورد به دلیل حضور مردم بود، افزود: برای تجلی مردمی بودن این نظام دو مورد انتخابات به‌عنوان پشتوانه و عظمت تجلی نظام و دیگر حضور مردم در مراسم‌ها و خلق حماسه‌ها کافی است.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه همه ما عضو یک خانواده هستیم، ادامه داد: در آستانه 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و لازم است با همکاری تمامی ارگان‌ها و نهادها شرایط را برای سال ۹۷ آماده کنیم.

لطفی خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد حاکمیتی است و در راستای حفظ نظام مقدس اسلامی تلاش می‌کند.

وی ادامه داد: دشمنان تلاش می‌کنند تا جشن 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی با موفقیت انجام نشود، آنان سعی می‌کنند تا همان‌طور که در اجلاس پاریس گفته شده است نظام جمهوری اسلامی را از بین ببرند که البته این آرزو را به گور خواهند برد؛ بنابراین یکی از وسایل حفظ نظام دشمن شناسی است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به شهادت محسن حججی شهید مدافع حرم،گفت: دشمن در صدد است تا از طریق ظرفیت داعش جهت از بین بردن جمهوری اسلامی استفاده کند. امثال شهید حججی زمینه را برای حفظ نظام پررنگ‌تر کردند.

لطفی بابیان اینکه امروز دشمن به دنبال جنگ سخت نیست، بلکه در کوتاه مدت به دنبال ایجاد ناامنی و در میان مدت در پی سخت کردن معیشت مردم و در بلندمدت پیگیر براندازی نظام دینی با ایجاد تغییر در رفتار مردم است، ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حزب، نهاد و جناح نیست و این شورا سازمانی را مدیریت می‌کند که تمام سلایق را با حفظ خطوط قرمز نظام در خود دارد. هرگز جناحی عمل نکرده‌ایم و نخواهیم کرد.

هم‌چنین، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: با توجه به هجمه سنگین دشمن به دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزاری جلسات این‌چنینی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

جعفر عسگری بابیان اینکه دشمن درصدد است که جوانان را  نا امید کند، گفت: هم‌چنین دشمن به دنبال این است که مانع برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شود.

کد خبرنگار:13025


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: