• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 965-19595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آمادگی دانشگاه پیام نور اردستان برای ثبت نام از متقاضیان

رییس دانشگاه پیام نور اردستان گفت: این دانشگاه آمادگی دارد در رشته‌های علوم انسانی، علوم پایه و دو رشته ادبیات و جغرافیایی روستایی از متقاضیان ثبت نام کند.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان در اردستان، محمد ابراهیم ایرج‌پور در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: علاوه بر داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در آزمون سراسری امسال شده‌اند، داوطلبان غایب و افرادی که درکنکور سراسری ثبت نام نکرده‌اند نیز می‌توانند بر اساس سوابق تحصیلی در مرکز دانشگاه پیام نور این شهرستان ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور اردستان در سطح استان اصفهان از دانشگاه‌های برتر بوده که برای فعالیت‌های دانش بنیان اقدام کرده است، افزود: شرکت‌های دانش بنیان در آینده‌ای نه چندان دور می‌توانند اشتغال دانشجویان را نیز تامین کنند.

رییس دانشگاه پیام نور اردستان تاکید کرد: این دانشگاه با شعار "منش، آموزش همه جا، همه وقت و در هر مکان" شروع به عدالت آموزش کرده است که سعی کرده‌ایم در زمینه‌های مختلف کیفیت آموزش را فدای شرایط نکنیم.

ایرج‌پور خاطرنشان کرد: کمترین هزینه را دانشگاه پیام نور در بین دانشگاه‌های هزینه‌ای دارد و مزیت دیگر آن مدرک معتبری آن است، که با بررسی‌های انجام شده توسط وزارت علوم، دانشگاه‌های پیام نور از کیفیت خوبی برخوردار بوده و در بررسی ۱۰ دانشگاه در کشور پیام نور رتبه هشت کشور را دریافت کرده است.

رییس دانشگاه پیام نور اردستان در جواب خبرنگار ایسنا مبنی بر مسئله امنیت و رفت و آمد دانشجویان گفت: دانشگاه پیام نور اردستان ضمن داشتن امنیت در فضای دانشگاه توانسته مسئله رفت و آمد دانشجویان بومی را برطرف کند.

وی افزود: متقاضیان تحصیل در دانشگاه پیام نور از ۱۸ تا ۲۵ مرداد ماه جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس برای ثبت‌نام اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: