• سه شنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-2290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

توضيح معاون شهردار اصفهان در خصوص انتشار فيلمي از حركت عجيب يك راننده تاكسي

معاون حمل‌ونقل و ترافيك شهردار اصفهان با اشاره به انتشار فيلمي با عنوان حركت ناشايست يك راننده تاكسي در اصفهان گفت: اين حادثه به دليل اختلاف راننده تاكسي با همسرش اتفاق افتاده است و به هيچ عنوان مربوط به برخورد راننده و مسافر نبوده است.

عليرضا صلواتي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا- منطقه اصفهان در خصوص انتشار فيلمي از حركت يك راننده تاكسي در حالي كه يك زن به شیشه جلوی خودروي او آويزان است، اظهار كرد: فيلم منتشر شده، مربوط به حادثه‌ای در سه روز پيش است و شركت تاکسی‌رانی اصفهان پس از اطلاع از موضوع راننده را شناسايي و در حال حاضر فرد خاطي در بازداشت پليس است.

وي با اشاره به اينكه چنين رفتاري در ناوگان حمل‌ونقل شهرداري اصفهان بی‌سابقه است و هيچ ارتباطي با برخورد مسافر و راننده نداشته است، ادامه داد: تكريم مسافران همواره مطرح است و مسافران حتي کوچک‌ترین رفتار راننده مانند صحبت با تلفن همراه نيز می‌توانند از طريق پيامك به سازمان‌هاي مربوط اطلاع دهند.

هم‌چنين، حسين جعفري، مديرعامل سازمان تاکسی‌رانی اصفهان در خصوص جزئيات اين حادثه گفت: اگرچه سازمان تاکسی‌رانی اصفهان چنين رفتارهايي را كاملا رد مي‌كند اما اين حادثه به دنبال اختلاف خانوادگي راننده تاكسي اتفاق افتاده است و ارتباطي به برخورد مسافر و راننده نداشته است.

وي ادامه داد: 12 ساعت پس از اطلاع از اين حادثه راننده خاطي شناسايي شد و با هماهنگي نيروي انتظامي به مراجع قانوني معرفي شد.

مديرعامل سازمان تاکسی‌رانی اصفهان تصريح كرد: نمايش اين فيلم از رسانه ملي بدون توضيح جزئيات اين شبهه را ايجاد كرده كه اين حادثه برخورد مسافر و راننده و يا تصادف با عابر پياده بوده است و موجب لطمه به حيثيت ساير رانندگان مي‌شود.

كد خبرنگار: 13020

1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: