• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 967-8688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نظر صوفی در خصوص مهلت به سپاهان وآینده سازان برای ارسال مدارک

انعطاف فدراسیون برای آینده سازان به جایگزین شدن تیم جدید بر می گردد

نایب رییس فوتبال بانوان خبر برگزاری اردوهای تیم ملی فوتبال بانوان را از ماه آینده اعلام کرد.

لیلا صوفی زاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط پیش آمده برای تیم آینده سازان میهن نجف آباد، بیان کرد: هدف فدراسیون فوتبال حمایت از تیم‌های باشگاهی بانوان است و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که از تیم ها حمایت کنیم اما آیا این تیم‌ها بودجه‌ای مصوب نزد فدراسیون برای تامین منابع مالی دارند؟ خود تیم‌ها باشگاهی باید منابع مالی‌شان را تامین کنند. ما باید تلاش کنیم سطح کیفی مسابقات خوب برگزار شود.

او در ادامه افزود: ما تمام رایزنی‌های خود را انجام دادیم تا تیم آینده سازان که هشت ملی‌پوش را نیز در اختیار دارد مشکلش برطرف شود و در لیگ باقی بماند. تا پایان ساعت ۱۶ امروز منتظر تکمیل مدارک تیم‌ها و بعد از آن تصمیم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هستیم.

صوفی زاده در پاسخ به این سوال که هیات مدیره سپاهان فردا جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد و تکلیف تیم فردا مشخص می‌شود، آیا مهلتی به تیم داده می‌شود یا خیر، بیان کرد: امیدوار به حمایت استان اصفهان هستیم. درباره مهلت این موضوع به تعامل با فدراسیون بر می‌گردد و انعطافی که فدراسیون درباره جایگزین شدن تیم جدید دارد بر می گردد. با توجه به اینکه تیم آینده‌سازان قهرمان فصل گذشته است کمیته بانوان از سازمان لیگ درخواست داشته تمام تلاش خود را برای تیم داشته باشد و با نگاه حمایتی پیش روند.

او همچنین درباره آغاز اردوهای تیم ملی بزرگسالان بیان کرد: از ماه آینده تیم ملی بزرگسالان تشکیل خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: