• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 967-14895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

نخستین سیستم توزین الکتریک wim در اردستان افتتاح شد

وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر بیش از یک هزار و 300 دوربین در جاده های کشور نصب شده است و امیدواریم تا پایان سال آینده این رقم را به دوهزار و 300 عدد افزایش دهیم.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در اردستان، سیدعباس آخوندی در آیین بهره برداری از اولین سیستم در حال حرکت توزین الکتریک wim در اردستان اظهار کرد: در حال حاضر بیش از یک هزار و 300 دوربین در جاده های کشور نصب شده است و امیدواریم تا پایان سال آینده این رقم را به دوهزار و 300 عدد افزایش دهیم.
 
وی افزود: یکی از برنامه های مهم و پیگیر وزارت راه تکمیل مدیریت هوشمند جاده ای است که با قراردادی که با شرکت توزین بسته شده است تا حد زیادی می توانیم به هدفی که داریم دست پیدا کنیم که امروز شاهد به بهره برداری اولین مورد آن بودیم.
 
وزیر راه و شهر سازی تصریح کرد: روزانه حجم عظیمی از خودرو وارد استان اصفهان می شود که با افتتاح آزاد راه شرق اصفهان تا حدود زیادی از ترافیک این منطقه کاسته خواهد شد.
 
به گزارش ایسنا؛ در سفر وزیر راه و شهرسازی به اردستان، وی از 17 کیلومتر باقیمانده باند دوم جاده در حال ساخت اردستان – اصفهان در محدوده روستای دیزلو و کارخانه سیمان اردستان و محور دوم جاده زواره - اردستان بازدید کرد. همچنین حضور در شورای اداری اردستان با حضور استاندار اصفهان و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان از دیگر برنامه های سید عباس آخوندی در سفر به اردستان بود.
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: