• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 967-8888-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کارخانه: توهین، کمال بی انصافی تماشچی است

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: برای بازی برابر پیکان به یک پیروزی قاطع نیاز داشتیم مثل بردی که برابر تیم ورامین داشتیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در کاشان، مصطفی کارخانه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قطعا تیم رعد پدافند کاشان شایستگی های بیشتری دارد ولی هنوز به هماهنگی کامل نرسیده  و من به آینده تیم  کاشان امیدوارم.

وی افزود: رعد تیم جوانی است و انتظار بیشتری از بازیکنان این تیم است اما باید به آنها فرصت داد ضعفهایی که دارند مثل تعداد پشت خط زنهای  زیادی را که دارد بررسی و نقاط ضعف تیم را تجزیه و تحلیل کنند.

کارخانه گفت: امروز تیم رعد پدافند کاشان برابر قهرمان آسیا بازی کردند و باید تجدید قوا کنند. بازیکنان این تیم می توانند در آینده تیم بسیار خوبی باشند. هیئت والیبال کاشان زحمت کشیدند .کاشان یک شهرستان با 45 سالن استاندارد است که در کلان شهرها هم نیست.

وی تاکید کرد: کاشان می تواند دو تیم والیبال داشته باشد.مردم کاشان والیبال را دوست دارند. من کاشان را یک شهر با تمدن، با شخصیت و مذهبی می شناسم هرچند که امروز عده ای کوچک به ما بی حرمتی کردند توهین کنندگان هیچ جایگاهی ندارند.

کارخانه گفت: خدا را شکر که 12 بار قهرمانی باشگاههای ایران و  10 بار قهرمانی باشگاههای آسیا را در سابقه کاری خود دارم. من یک سال در کاشان 22 هفته در صدر جدول بودم. و توهین، کمال بی انصافی تماشچی است. گناه من این است که به این جامعه والیبال خدمت کردم .

به گزارش ایسنا، دومین باخت تیم والیبال رعد پدافند کاشان در لیگ برتر والیبال با نتیجه سه بر صفر برابر  تیم بانک سرمایه رقم خورد که حاصل سه ست به صورت 25بر 14 ، 25 بر 13 و 25 بر 13 به پایان رسید.
1445953973591_telisna3.jpg  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: