• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 967-3892-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم مبارکه در مجلس:

برای اصلاح قتلگاه مجلسی-بروجن به ۳۰ میلیارد تومان نیاز است

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده مجلسی-بروجن قتلگاهی است که به ۳۰ میلیارد تومان هزینه نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در افتتاح ۱۵ کیلومتر آزادراه غرب اصفهان اظهار کرد: این پروژه ملی است و همه مردم از این خدمت بهره‌مند خواهند شد.

وی افزود: تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داشته‌ایم و هیچ بهانه‌ای برای برخی جاده‌ها پذیرفتنی نیست. همچون جاده مجلسی-بروجن که به دلیل تک باندی بودن بخش‌هایی از آن قتلگاهی است که کشته‌های بسیار داده است. این کار ۳۰ میلیارد تومان هزینه نیاز دارد که ۲۰ میلیارد تومان آن تخصیص داده شده است و امید است ۱۰ میلیارد تومان دیگر آن نیز تأمین گردد و دیگر شاهد هیچ کشته‌ای در این مسیر نباشیم.

همچنین نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی در این افتتاحیه اظهار کرد: گذاشتن بار بیش از حد بر دوش دولت به صلاح نیست و این شهرستان و این شهر در ارتباط با همکاری‌های پروژه ملی، نمونه است. برای مثال شهرداری زرین‌شهر مسیر را رایگان در اختیار این کار قرار داده و هیچ پولی دریافت نکرده است.

وی افزود: مشاوران خوبی برای پروژه‌هایی که در منطقه در حال انجام است انتخاب نمی‌شود برای همین با پنج سال تأخیر به انجام می‌رسند.

نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زمان و اعتبار و اشتغال موقت از بین رفته است و ما اهل منطق هستیم و شهرستان آمادگی کامل را دارد که در هر بخشی که منابع مردمی نیاز باشد پروژه‌ها را یاری کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: