• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 967-15695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امامزاده هلال بن علی (ع) از نقاط تاریخی و با ارزش دنیا شد

رییس اداره اوقاف و امور خیریه آران وبیدگل گفت: گردشگری مذهبی از پرجاذبه ترین قسمت های بازدید گردشگران خارجی محسوب می شود که باید در این مورد برنامه ریزی صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در آران و بیدگل، حجت الاسلام ولی الله روان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مجله معتبر گردشگری اروپا امامزاده هلال بن علی (ع) آران وبیدگل را جزو  ۵۰ منطقه دیدنی و با ارزش تاریخی جهان معرفی و توصیه کرده این منطقه ارزش دیدن را دارد.

وی افزود: ما در حال برنامه ریزی دقیق هستیم تا به میزان گردشگری جغرافیایی و طبیعی روی گردشگری مذهبی و تاریخی هم سرمایه گذاری کنیم و از آن برای رشد وگسترش دیدگاهها و عقاید دینی استفاده کافی را ببریم.

روان افزود: با تربیت راهنمایان و لیدرهای مذهبی باید به سراغ گردشگری مذهبی برویم و در همین راستا گردشگری مذهبی آران وبیدگل نسبت به سال قبل دو برابر شده واین نتیجه همکاری وهمراهی همه نهادها و مردم شهرستان بوده است.

وی گفت: طبق آمار روزانه  درحدود ۶۰ گردشگر خارجی از امامزاده هلال بن علی (ع) دیدن کرده اند و با برنامه های کاربردی در حال تدوین توسعه این گردشگری ها و قطب گردشگری مذهبی هلال بن علی (ع) در کشور هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: