• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۸
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 967-9288-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

میثاقیان: سیاه جامگان در پایان فصل هفتم یا هشتم می‌شود

سرمربی تیم سیاه جامگان می‌گوید نوسان‌های تیمش به این دلیل است که در سه بازی اخیر در دقایق پایانی گل دریافت کرده است.

به گزارش ایسنا، اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهار کرد: می‌دانید که من ابومسلمی هستم و وقتی با تیم‌های قدیمی مثل سپاهان و ملوان و تراکتورسازی بازی می‌کنم خاطرات قدیم برایم زنده می‌شود. تیم‌های قدیمی بسیار مهم هستند چون جنگنده عمل می‌کنند و برای تیمی مثل سیاه جامگان حریفان مناسبی هستند.

او ادامه داد: سپاهان همیشه سپاهان است و باید جلوی این تیم جنگنده بازی کنیم و قطعا بازی بسیار خوبی خواهید دید.

وی درباره علت نوسانات تیم سیاه جامگان اعلام کرد: این به این دلیل است که در سه بازی اخیر در دقیقه ۹۰ دروازه‌مان گشوده می‌شود و نتیجه بازی عوض می‌شود. بازی هفته قبل ما بازی خوبی نبود و پیکان بهتر از ما بازی کرد و احساس می‌کنیم این نخستین بازی ما خواهد بود.

سرمربی سیاه‌جامگان ادامه داد: من مرد روزهای سخت هستم، هرچند سن و سالم بالا رفته است اما همیشه تیم‌های من خوب بازی کرده‌اند. اصفهان را دوست دارم چون همیشه برای من خاطرات خوبی داشته و تصورم این است که سیاه جامگان هفتم یا هشتم می‌شود.

میثاقیان با بیان اینکه همیشه روی لبه تیغ بوده‌ام و زندگی‌ام همواره به این گونه پیش رفته است، ادامه داد: همانطور که می‌گویند ضد فوتبال هستم، این مسائل وجود دارد. فصل پیش من اشتباه کردم و در یارگیری به افراد بسیار جوان اعتماد کردم هرچند مطمئن هستم که فردا از تیم من خوشتان خواهد آمد و همیشه چالش‌ها پیش روی من وجود دارد.

وی با بیان اینکه ۳۵ سال سرمربی بوده و این چالش‌ها همواره پیش رویش بوده، گفت: همواره امام رضا (ع) کمک کرده و خداوند همراهم بوده است. سپاهان تیم با شخصیتی است اما تیم من هم قدر است و از چیزی نمی ترسد.

سرمربی تیم سیاه جامگان تصریح کرد: بازی‌های سپاهان را کاملا آنالیز کردیم و سپاهان را تیمی پرمهره می‌دانیم اما سیاه جامگان تیمی جوان و پرتلاش است که سبک بازی سپاهان را می‌داند هرچند من معتقدم هر تیمی که خوب بازی کند و شانس بیاورد، پیروز می شود.

میثاقیان درباره مصدومان و محرومان بازی فردا اعلام کرد: حسین بادامکی و روح‌الله سیف‌ الهی به دلیل محرومیت تیم سیاه جامگان را در بازی فردا همراهی نمی‌کنند.
کدخبرنگار:13023

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: